Top 5
Ev Komandası – Ziyarətçi | Bahis üçün Səbəb | |
---|---|---|
05/11
13:00
|
Almaniya Bremen Liqası
BTS Neustadt
Verder II
|
"Verder II" son 29 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Timiş
Pobeda Star Bišnov
Timişul Șag
|
Timişul Şaaq son 25 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Prahova
Benzin 95 Ploieşti
Bicoic
|
Baycoi son 23 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
04:30
|
Avstraliya NPL, Şimali Yeni Cənubi Uels
lambton
Adamstown
|
Lambton son 18 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 6 Timiş
Viktorul Cruceni
Partizan Diniaș
|
Partizan Diniaş son 15 oyunda qalib gəlib.
|
Qalib futbol komandasının proqnozları və statistikası. Ardıcıl əksər futbol oyunlarında qalibiyyət.
Ev Komandası – Ziyarətçi | Bahis üçün Səbəb | |
---|---|---|
05/11
13:00
|
Almaniya Bremen Liqası
BTS Neustadt
Verder II
|
"Verder II" son 29 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Timiş
Pobeda Star Bišnov
Timişul Șag
|
Timişul Şaaq son 25 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Prahova
Benzin 95 Ploieşti
Bicoic
|
Baycoi son 23 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
04:30
|
Avstraliya NPL, Şimali Yeni Cənubi Uels
lambton
Adamstown
|
Lambton son 18 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 6 Timiş
Viktorul Cruceni
Partizan Diniaș
|
Partizan Diniaş son 15 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 3. ŽNL Istarska – Sjever
Noviqrad
Qalib (J)
|
Novigrad son 15 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Timiş
Vulturii Igriș
Tricoul 1 Iunie Timișoara
|
Vulturii İqriş son 14 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
10:00
|
Xorvatiya 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
Osijek
|
Osijek son 14 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Mehedinti
Drobeta 2024
Viktor Severin
|
Viitorul Severin son 14 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 6 Timiş
Mănăştiur Meşəsi
Steaua Roşie Stanciova
|
Steaua Roşie Stanciova son 14 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Timiş
AS Recaș
Get
|
AS Recaş son 14 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
11:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
maardu
Helios Tartu FK
|
Maardu son 14 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Sălaj
Cetate Buciumi
Barcau Nușfalău
|
Barcau Nușfalău son 14 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya 2. ŽNL Našice
şüarı (P)
Zolcan
|
Sloga (P) son 12 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Bacau
Negri
AFC Bubu
|
Neqri son 12 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Braila
Viktoriya Trayan
ACS Kommunal Cazasu
|
Viktoriya Trayan son 11 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 3. NL – Centar
Hamilə qalır
Luçko
|
Segesta son 11 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Macarıstan Heves Vármegyei I. osztály
Füzesabonu
Besenyőtelki
|
Füzesabonyi son 11 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Serbiya Srpska Liqası Istok
Radnički (S)
Trayal
|
Trayal son 11 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
Albaniya Kategoria və Tretë
Basaniya
Memaliaj
|
Memaliaj son 11 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
11:00
|
Danimarka Danmarksserien
Qoca
Horsens FS
|
Odder son 11 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
21:00
|
Rusiya Winne Kuboku - C qrupu
StroyGarant
Qorki Kursk
|
StroyGarant son 10 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Ukrayna Premyer Liqası
shaketar
Dynamo Kyiv
|
"Şaxtyor" son 9 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Braila
Vointa (V)
Spicul Zăvoaia
|
Vointa (V) son 9 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
09:30
|
Rumıniya Liqa 4 Teleorman
Dinamik Uşaq Videle
NanoV
|
Nanov son 9 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Sloveniya Gorenjska nogometna liqası
Bled-Bohinj Hirter
Lobbi
|
Bled-Bohinj Hirter son 9 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Timiş
Juventus Pişchia
Petroman
|
Petroman son 8 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
18:00
|
Portuqaliya AF Algarve II Divizionu
Kvartira
lagoon
|
Kvarteyra son 8 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
18:00
|
Portuqaliya AF Algarve II Divizionu
Kvartira
Sambrasense
|
Kvarteyra son 8 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:30
|
Serbiya Braniçevska Okruzna Liqası
FK Pomoravlje 1946 Vlaşki Do
Krilaš
|
FK Pomoravlje 1946 Vlaški Do son 8 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 2. Zagrebačka NL
Hrvatski Leskovac
Qavran
|
Hrvatski Leskovac son 8 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Arad
Viktor Arad
Voința Macea
|
Viitorul Arad son 8 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:00
|
İsveç Divizion 3 Sodra Norrland
Forsbacka IK
Korsnas
|
Korsnäs son 8 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:30
|
İtaliya Promozione Campania – Girone A
Virtus Stabia
Citta di Campagna
|
Virtus Stabia son 8 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
10:00
|
Polşa V. Liqa – Wielkopolska
SMS Ślesin
Polşa Qolina
|
SMS Ślesin son 8 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
Macarıstan NB I, Qadınlar
Ferencvaros
Soroksár SC
|
Ferencvaros son 8 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Bolqarıstan Treta Liqası – SZ
Lokomotiv (GO)
ÇSTQ II
|
“Lokomotiv” (GO) son 8 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:30
|
İtaliya Eccellenza Campania Girone B
Castel San Giorgio
Amalfi sahili
|
Castel San Giorgio son 8 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 2. ŽNL Varaždinska
Nova Ves
Dinamo 01
|
Nova Ves son 8 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
09:00
|
Çexiya U19 1-ci Divizion
Slovako
Pardubice
|
Slovakko son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Bolqarıstan Treta Liqası – SZ
Lokomotiv (M)
Sevlievo
|
Sevlievo son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC Crane
FC Playmobil
|
FC Playmobil son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Bacau
idman
qartal
|
Vulturul son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 2. ŽNL Varaždinska
Obreš Sveti Ilija
Bukovçan 27
|
Obreş Sveti İliya son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Macarıstan BAZ Megye I. osztály
Ózd-Sajóvölgye
Felsőzsolca
|
Ózd-Sajóvölgye son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
17:00
|
Fransa Nouvelle-Aquitaine Milli 3
FC Montlouis
Poitiers
|
Poitiers son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Prva Liga, Federacije BiH
Bratstvo Gr.
Rudar Kakanj
|
Bratstvo Gr son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Krosno
Przełęcz Dukla
Rymanów'a başlayın
|
Start Rymanow son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Hunedoara
Retezatul Hațeg
Soimul Baita
|
Retezatul Haşeq son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Xorvatiya 4. NL Središte Zaqreb – Podskupina A
Zaqreb
NK spansko
|
NK Şapansko son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 2. ŽNL Brodsko-posavska
Sloqan (G)
Graničar (BV)
|
Qraniçar (BV) son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
16:00
|
Polşa IV. Liqa - Mazowiecka
Zabkovia
KS CK Troszyn
|
Ząbkovia son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
Frankopan (S)
Sokol (VL)
|
Frankopan (S) son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Bacau
idman
qartal
|
Sportul son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:05
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri Divizion 1
Əl-Oruba
Əl-Zəfra
|
Əl-Oruba son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
16:00
|
Mərakeş Kuboku du Trône
HUSA
Raja CA
|
Raja CA son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
18:30
|
Andorra Primera Divizionu
Santa koloma
AC Escaldes
|
Santa Coloma son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:00
|
Qadın Portuqaliya Milli Çempionatı
Damaiense
İdman CP
|
Sporting CP son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
İspaniya Tercera Federasiyası, Qrup 13
Murcia B
Deportiva Minera
|
Mursiya B son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 4. NL Središte Zaqreb – Podskupina A
Ban Jelačić
Pələng
|
Tigar son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:30
|
17 yaşadək qızlar arasında Avropa çempionatı
Fransa
İngiltərə
|
İngiltərə son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 4. NL NS Rijeka
Borac Bakar
Lokomotiva Riyeka
|
“Lokomotiva Riyeka” son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 6 Timiş
Făget II
Viitorul Ohaba Forgaci
|
Viitorul Ohaba Forgaci son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
11:00
|
Almaniya A-Jun-BL S/SW
Fürth
FK İnqolştadt
|
İnqolştadt son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Arad
Viktoriya Felneac
Unirea Santana
|
Unirea Sântana son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:00
|
Bosniya və Herseqovina Premyer Liqası
GOŠK
Zrinjski
|
Zrinjski son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Kluj
Viitorul Gârbău
Viitorul Mihai Georgescu
|
Viitorul Mihai Georgescu son 7 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
07:00
|
Avstraliya NPL, Kvinslend
Qızıl Sahil Cəngavərləri
Redlands Utd
|
Gold Coast Knights son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa III Seriya 8
Progressul Pecica
Avantul Periam
|
Proqresul Peçika son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
İsveçrə 2. Liqa OFV
FC Arbon 05
Steinach
|
FC Arbon 05 son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
09:00
|
Slovakiya U19
Pohronie
Prešov
|
Pohronie son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
11:00
|
Makao Elit Liqası
Hang Sai SC
Cheng Fung
|
Çenq Funq son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
12:00
|
Almaniya Oberliqası NOFV Cənubi
sandersdorf
Auerbach
|
Auerbach son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:30
|
Serbiya Podunavsko-Şumadijska zonası
OFK Napredak Markovac
FK RSK Rabrovo
|
OFK Napredak Markovac son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Macarıstan BLSZ I. osztály
Csep-gol
1908 SZAC
|
Csep-gól son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
16:00
|
İspaniya İkinci Federasiyası
Atletico Paso
Barakaldo
|
Barakaldo son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
10:00
|
Rumıniya Liqa 4 Konstansa
Portul Konstansa
Viktorul Harsova
|
Portul Konstanta son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Ukrayna Premyer Liqası
shaketar
Dynamo Kyiv
|
"Dinamo Kiyev" son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
16:00
|
Hollandiya Tweede Division
Treffers
Noordwijk
|
Treffers son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
Klenovnik
Udarnik 32
|
“Udarnik 32” son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
İsveçrə Erste Liga Classic
Muttenz
Qırmızı Xaç
|
Muttenz son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
11:00
|
Almaniya A-Jun-BL Qərb
Paderborn
Dortmund
|
Paderborn son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Bolqarıstan Çetvarta liqası – AOG Pazardzhik
Levski (P)
Bratsiqovo
|
“Bratsiqovo” son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Polşa III Liqa, 1-cü qrup
Concordia Elbląg
Unia Skierniewice
|
Unia Skierniewice son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Concordia Murowana Goślina
Złoci Złotkowo
|
Złoci Złotkowo son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Bolqarıstan Treta Liqası – YZ
Kiçik Pernik
vitoşa
|
Minyor Pernik son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Timiş
CSM Lugoj
Cocoșul Orțișoara
|
CSM Lugoj son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Çexiya Divizionu A
SK Petrin Plzen
SK Hořovice
|
SK Petrin Plzen son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
12:30
|
Hollandiya 5e Klasse Zaterdag – C
REMO
Tez addımlar
|
REMO son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
18:00
|
Cənubi Afrika Premyer Liqası
Orlando quldurları
Richards Bay FK
|
Orlando Pirates son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
16:00
|
İsveçrə Çağırış Liqası
Xamax
Vaduz
|
Vaduz son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
12:30
|
Braziliya U20 Copa Para, Metropolitan Region – A qrupu
Pinheirense U20
Bragantino-PA
|
Pinheirense U20 son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Braşov
İntercristian
Vulkan 2008
|
İnter Kriştian son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
09:00
|
Polşa V. Liqa – Wielkopolska
SKP Słupca
Avia Kamionki
|
Avia Kamionki son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
UKS Śrem
Qrom Volştin
|
UKS Śrem son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
18:30
|
Braziliya şəhərətrafı Kuritiba
União Vila Sandra
Barreirinha Döyüşü
|
Combate Barreirinha son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 6 Valça
Sportul Genuneni
Progresul Măldăreşti 2019
|
Progresul Măldăreşti 2019 son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Kalarasi
Voința Chiselet
Avantul Luica
|
Vointa Chiselet son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:00
|
Almaniya Bremen Liqası
Vegesack
U. 60 Bremen
|
U. 60 Bremen son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Prahova
Teleajenul Vălenii De Munte
Boldeşti-Scăeni
|
Teleajenul Vălenii De Munte son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya 2. ŽNL Kutina
Matija Qubec
Şartovac
|
Şartovac son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
İsveçrə Erste Liga Classic
yedəklər
Hönqq
|
Tuggen son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa III Seriya 9
Unirea Alba Iulia
Metalurqist Cugir
|
Unirea Alba Iulia son 6 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
07:00
|
Honqkonq FA Kuboku
Li Man
Şam Shui
|
Li Man son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
Polşa III Liqa, 2-cü qrup
Elana Torun
birlik
|
Unia son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:30
|
İtaliya Eccellenza Campania Girone B
Castel San Giorgio
Amalfi sahili
|
Amalfi Sahili son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 1. ŽNL Brodsko-posavska
Omladinac (ST)
Cernik
|
Omladinac (ST) son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
23:30
|
ABŞ Milli Qadınlar Futbol Liqası
Orlando Qüruru
Bay FK
|
Orlando Pride son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
19:00
|
İspaniya Liqası F
Real Madrid Qadınlar
Atl. Madrid
|
Real Madrid Femenino son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
Əlcəzair Liqa 2
RC Kouba
ES Mostaganem
|
RC Kouba son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
09:00
|
Vyetnam Vyetnam Qadınlar Milli Liqası
TNG Tay Nguyen
Ho Chi Minh şəhəri
|
Hồ Chí Minh son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
Mladost (SP)
Novakovec
|
Mladost (SP) son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
21:00
|
Mexico Liga de Expansión MX, Clausura
qara şirlər
Atlanta
|
Atlante son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 4. NL Središte Zaqreb – Podskupina A
moslavac
Lekenik
|
Moslavak son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Alba
CIL
Zlatna
|
CIL son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
İsveç Elitettan, Qadınlar
Gamla Upsala Sk
Alinqsas FC United
|
Alingsas FC United son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:00
|
Makao Elit Liqası
Lun Lok
Benfika Makao
|
Benfika de Makao son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
Rusiya Voronej vilayəti çempionatı – 3-cü qrup
Temp Boguchar
Olxovatka
|
Temp Boguchar son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Krosno
Przełęcz Dukla
Rymanów'a başlayın
|
Przełęcz Dukla son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Səudiyyə Ərəbistanı Səudiyyə Ərəbistanı Peşəkar Liqası
Əl-Hilal
Əl Hazım
|
“Əl-Hilal” son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
05:00
|
Avstraliya Viktoriya Premyer Liqası Qadınlar
FC Bulleen Lions
Bentleigh Greens SC
|
FC Bulleen Lions son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
17:29
|
Polşa III Liqa, 4-cü qrup
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka
|
Siarka son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
Tallinna JK Puuma son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 2. ŽNL Zadarska
Debeljak
Sv. Mihovil
|
Sv. Mihovil son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
16:00
|
El Salvador İkinci Divizionu
CD Pipil
CD El Roble de Ilobasco
|
CD El Roble de İlobasko son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
12:00
|
Almaniya 3. Liqa
Dortmund II
Ulm
|
Ulm son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya 3. NL – Sürahi
Zadar
Split
|
Zadar son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:30
|
İtaliya Eccellenza Campania Girone A
Pompei
Nola
|
Nola son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
Metalac (S)
B.S.K.
|
Metalac (S) son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
21:00
|
Mexico Liga MX, Clausura
Toluca
Guadalajara
|
Qvadalaxara son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
Macarıstan NB I, Qadınlar
MOL Vidi FK
MTK
|
MTK son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
11:00
|
Almaniya A-Jun-BL Qərb
Paderborn
Dortmund
|
Dortmundlular son 5 oyunda qalib gəliblər.
|
05/11
13:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Fałkowo
Kłos Gałowo
|
Kłos Gałowo son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
16:30
|
İspaniya La Liqası 2
Valladolid
Espanyol
|
Valyadolid son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
Polşa IV. Warminsko-Mazurska Liqası
Polşa Lidzbark Warminski
Müqavilə Lubawa
|
Polonia Lidzbark Warmiński son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:00
|
Almaniya Hessenliqası
Alzenau
Gissen FK
|
FC Gießen son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Çin CFA İkinci Divizion Liqası
Guangxi Hengchen FK
Şanxay Limanı B
|
Guangxi Hengchen FC son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
16:00
|
Fransa Occitanie Milli 3
Müqəddəs Paul Les Daks
Blagnac
|
Blagnac son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
16:00
|
İsveçrə Qadınlar Super Liqası
Basel
Zürich
|
Sürix son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Kalarasi
Qloriya Fundeni
Viktoriya Çirnoqi
|
Qloriya Fundeni son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
11:00
|
Moldova Super Liqası
milsami
Petrokub
|
Petrocub son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
11:00
|
Almaniya A-Jun-BL Qərb
Wuppertal
Borussia M'gladbach
|
"Borussiya M'qladbax" son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 1. ŽNL Varaždinska
Plitvica Selnik
Zadrugar
|
Plitvica Selnik son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
İsveç Divizion 2, Norrland
Komanda TG
Lucksta IF
|
TG komandası son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 5 Arad
Înfrățirea Iratoșu
Kral Saatları
|
Înfrățirea İratoșu son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 5 Arad
Sərhəd Pilu
Santana
|
Frontiera Pilu son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
İspaniya 1-ci Əyalət Həvəskarlar Divizionu, Primera – Zamora
Santa Croya
Racing Club Benavente
|
Racing Club Benavente son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Macarıstan BAZ Megye I. osztály
Sajóbábony
Alsozsolca
|
Alsózsolca son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Krosno
Zamczysko Odrzykon
Czarni 1910 Jasło
|
Czarni 1910 Jasło son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
16:00
|
Misir Premyer Liqası
Əl-Məsri
Piramidalar
|
Piramidalar son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 2. ŽNL Đakovo
Polet Semeljci
NK Radnik (V)
|
Polet Semeljci son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rusiya Moskva vilayəti çempionatı – A liqası
Metallurq Vidnoe
SSH Saturn Ramenskoe
|
“Metallurq Vidnoe” son 5 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
18:30
|
Argentina Həvəskar Tanıtım Turniri, Apertura
Dəniz Hacoaj
Yük maşınları
|
Yük maşınları son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
18:30
|
Argentina Federal Turniri A
Yük maşınları
Gutieres
|
Yük maşınları son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
İsveçrə 2. Liqa OFV
FC Buchs
ems
|
Ems son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Timiş
Boldur
Feniks Buziaş II
|
Boldur son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
09:45
|
Avstraliya A-Liqa Kişilər
Sidney
Mərkəzi Sahil
|
Mərkəzi Sahil son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
16:00
|
Ukrayna Perşa Liha
inhulets
Ahrobyznes V.
|
İnhulets son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
16:15
|
Belçika Pro Liqası
Charleroi
Kortrijk
|
Şarlerua son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
20:00
|
Argentina Primera B
CS Dock South
Erməni şöbəsi
|
Dep Armenio son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:30
|
İtaliya Promozione Campania – Girone A
Virtus Stabia
Citta di Campagna
|
Città di Campagna son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
Norveç 1-ci Divizion
Kongsvinger
Raufoss
|
Raufoss son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
Polşa V. Liqa – Wielkopolska
Kania Gostyń
ZEFKA
|
ZEFKA son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa III Seriya 2
Râmnicu Sărat
hamangia baia
|
Râmnicu Sărat son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
12:30
|
Hollandiya Tweede Division
GVVV
SV Spakenburg
|
SV Spakenburg son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Bolqarıstan Treta Liqası – YI
Dimitrovqrad
Lokomotiv (P) II
|
Dimitrovqrad son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Kalarasi
Viktoriya Lehliu Qara
Zarea Cuza Vodă
|
Viktoriya Lehliu Qara son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Serbiya Druga Novosadska Liga
Petar Puaca
Železničar (NS)
|
Železničar (NS) son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Timiş
Unirea Tomnatic
chinejana chinezu
|
Unirea Tomnatic son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Bolqarıstan Çetvarta liqası – AOG Pazardzhik
trakiya
Levski Rakitovo
|
“Levski Rakitovo” son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Bolqarıstan Qələbə Liqası
Spartak Varna
Litex
|
Litex son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
23:00
|
Argentina Primera C Metropolitana
şöbəsi ispan dili
Sadəcə Xose de Urquiza
|
Justo José de Urquiza son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Bolqarıstan Treta Liqası – YI
Beroe II
Nessebar
|
Nesebar son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
10:00
|
Polşa V. Liqa – Wielkopolska
Qornik Konin
AP Reissa
|
Qornik Konin son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
Almaniya Şlezviq-Holşteyn Liqası
Oldenburg
Eichede
|
Eichede son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
14:00
|
Əlcəzair Liqa 2
RC Kouba
ES Mostaganem
|
ES Mostaganem son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
18:30
|
İsveçrə Super Liqası
Young Boys
Lugano
|
“Yanq Boyz” son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
İsveç Ettan, Norra
United IK Nordic
Täby
|
United IK Nordic son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya II Liqa
Unirea Slobozia
aradan qaldırmaq
|
Unirea Slobozia son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
12:30
|
Fransa U19 Milli Çempionatı
Stade Lavallois
Guingamp
|
Guingamp son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Lublin
Sygnał Lublin
Hetman Gołąb
|
Sygnał Lublin son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Timiş
AS Recaș
Get
|
Făget son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 6 Timiş
VHP Padureni
Crvena Zvezda Stanciova
|
Crvena Zvezda Stanciova son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Sloveniya 2. SNL
Kety Emmi Bistrica
Brinje Grosuplje
|
Brinye Qrosuplye son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
09:00
|
Serbiya Serbiya Liqası Beograd
Polet Dorćol
Zemun
|
Zemun son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Çexiya 1. Liqa
sparta praha
Slaviya Praha
|
Sparta Praha son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Enyimba Feeders Fc
Supreme Kings Fc
|
Suprem Kings Fc son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
07:00
|
Çin CFA Qadınlar Super Liqası
Guangdong
Wuhan
|
Wuhan son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Timiş
Unirea Cerneteaz
Ghiroda və Giarmata Vii II
|
Unirea Cerneteaz son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
13:00
|
Rumıniya Liqa 4 Yalomita
Unirea (IR)
Real Cosâmbeşti
|
Real Cosâmbeşti son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
23:30
|
ABŞ MLS
Montreal
Mayami
|
"İnter Mayami" son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 2. ŽNL Brodsko-posavska
Posavina (VK)
Mladost (Č)
|
Posavina (VK) son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
12:00
|
Danimarka Gjensidige Kvindeliga
AGF
Nordsjælland
|
Nordsjælland son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
10:00
|
Çexiya U19 1-ci Divizion
Brno
Slovan liberec
|
Brno son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Bihor
Olimpiya Salonta
CS Diosig
|
CS Diosig son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Olt
İris Titlesku
Viktoriya Daneasa
|
İris Titulesku son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
07:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Collins Edwin İdman Klubu
Valiant FK
|
Collins Edwin Sports Club son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
15:30
|
Serbiya Prva Novosadska Liqası
Fruskoqorac
Proleter 1951
|
Fruşkoqorac son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
17:30
|
İsveçrə 4. Liga FTC – Promotion Group 1
Arzo
Riva
|
Arzo son 4 oyunda qalib gəlib.
|
05/11
21:00
|
Rusiya Çempionatı SFF Mərkəzi
Kameya-SGUS
Aleksandr Dyatkovo
|
Aleksandr Dyatkovo son 4 oyunda qalib gəlib.
|
Futbol komandasının məğlub olması proqnozlar və statistik rəqəmləri artırır. Ardıcıl əksər futbol oyunları üçün itkilər.
Ev Komandası – Ziyarətçi | Bahis üçün Səbəb | |
---|---|---|
05/11
08:00
|
Rumıniya II Liqa
Tərəqqi Spartak
topçular
|
“Proqresul Spartak” son 26 oyunda məğlub olub.
|
05/11
16:00
|
El Salvador İkinci Divizionu
CD Titan
CSD Gale
|
CSD Vendaval son 25 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Kalarasi
Müsabiqə 2006
Gâldău
|
Conpet 2006 son 20 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Timiş
Nițchidorf
Meget Remetea Mare
|
Meget Remetea Mare son 19 oyunda məğlub olub.
|
05/11
05:00
|
Avstraliya NPL, Viktoriya
Moreland City FK
Dandenong
|
Moreland City FC son 14 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Bolqarıstan Peta liqa – B OG Sofia (Sever)
Jiten II
Spartak 1933
|
Zhiten II son 14 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Serbiya Voyvođanska Liqa “İstok”
Kozara
ŽAK
|
ŽAK son 14 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Bolqarıstan Treta Liqası – YZ
Vihren Sandanski
Çavdar Etropol
|
Çavdar Etropole son 13 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Olt
İris Titlesku
Viktoriya Daneasa
|
Viktoriya Daneasa son 13 oyunda məğlub olub.
|
05/11
10:00
|
Rumıniya Liqa 4 Konstansa
Eforie
Farul Tuzla
|
Farul Tuzla son 12 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:30
|
Serbiya Prva Novosadska Liqası
Fruskoqorac
Proleter 1951
|
Proleter 1951 son 12 oyunda məğlub olub.
|
05/11
17:00
|
İsveçrə 2. Liqa FTC
Ravecchia
balina
|
Ravecchia son 12 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Hunedoara
Viktoriya Kalan
Minerul Uricani
|
Minerul Uricani son 12 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Bolqarıstan Treta Liqası – SZ
Dunav Lom
Botev II
|
Dunav Lom son 12 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Dambovita
Viitorul Ocnița
Flacara Suta Seaca
|
Viitorul Ocnița son 11 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Şimali Makedoniya 2.MFL
karaorman
Sasa
|
Karaorman son 11 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Avstraliya Kvinslend Premyer Liqası 1
Mitchelton FK
Southside Eagles FC
|
Mitchelton FC son 11 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Prahova
brazi
Berceni
|
Berçeni son 10 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Arad
ACB Ineu II
CS Glogovăț
|
ACB Ineu II son 10 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Rusiya Belqorod vilayəti - Mərkəz
Kaskad Çernyanka
Spartak-Metallurq
|
Kaskad Çernyanka son 10 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Polşa IV. Liqa – Slaska
GKS Gwarek Ornontowice
iki vau
|
Twoworkow son 10 oyunda məğlub olub.
|
05/11
16:00
|
İspaniya 1-ci Əyalət Həvəskarlar Divizionu, Primera – Zamora
Bovedana B
Sporting Zamora
|
Sporting Zamora son 10 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Alba
ACS Performanța Ighiu
Lopadea Noua
|
Lopadea Nouă son 10 oyunda məğlub olub.
|
05/11
09:00
|
Estoniya III Liqa – Lõuna piirkond
Kohtla-Järve Linnameeskond
Jarva-Jaani
|
Järva-Jaani son 9 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Polşa IV. Liqa - Wielkopolska
Jarota Jarocin
Mərkəz
|
Jarota Jarocin son 9 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Bacau
Flamura Rosie
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Flamura Rosie son 9 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Polşa V. Liqa – Wielkopolska
Dopiewo
Zjednoczeni Trzemeszno
|
Dopiewo son 9 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Olt
Karacal
Unirea Pirşcoveni
|
Karakal son 9 oyunda məğlub olub.
|
05/11
09:30
|
Rumıniya Liqa 4 Teleorman
Vartoape
Viitorul Piatra
|
Viitorul Piatra son 9 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:30
|
Serbiya Podunavsko-Şumadijska zonası
FK Sloboda Lipe
Obilić (Ž)
|
FK Sloboda Lipe son 9 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
ACS Unirea Miercurea-Sibiului son 9 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:30
|
Hollandiya Derde Division
Künc
OSS '20
|
OSS '20 son 9 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Timiş
Viktorul Yohannisfeld
Viitorul Bencec
|
Viitorul Bencec son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
11:30
|
Çexiya U19 1-ci Divizion
Karviná
Dinamo Č.B.
|
Karvina son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Sloveniya 3. SNL vzhod
Dravoqrad
Krşko
|
Dravoqrad son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Valça
Mădulari
Çimiya 1973
|
Mădulari son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:00
|
Rumıniya Liqa 4 Giurgiu
Enerji
Dunarea Gaujani
|
Energiya son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
18:00
|
Portuqaliya AF Algarve II Divizionu
Ölümsüz DC B
Olhanense
|
Immortal DC B son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya 2. ŽNL Brodsko-posavska
Slaven (T)
MV Xorvatiya
|
MV Xorvatiya son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 6 Timiş
Mănăştiur Meşəsi
Steaua Roşie Stanciova
|
Foresta Mănăştiur son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
11:00
|
Ukrayna Druha Liqası
Skala 1911
Metalurh-2 Zaporojjya
|
“Metalurh-2 Zaporijjia” son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Sloveniya Gorenjska nogometna liqası
Kranjska Gora
Naklo
|
Kranjska Gora son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Braşov
Cetățenii
Carpaţi Berivoi
|
Cetățenii son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Timiş
Juventus Pişchia
Petroman
|
"Yuventus Pişiya" son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Prva Liga, Federacije BiH
Mladost DK
Budućnost Banovići
|
Mladost DK son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 2. ŽNL Brodsko-posavska
Roma Kali Sara
Mladost (JM)
|
Roma Kali Sara son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:00
|
Rusiya Voronej vilayəti çempionatı – 3-cü qrup
Xava Verxnyaya
Nijnedevitsk
|
Xava Verxnyaya son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
16:00
|
Portuqaliya AF Évora Elit Liqası
Lusitano de Évora "B"
Alcaçovense
|
"Alcaçovense" son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Sokół Bralin
Odolanów Odolanów
|
Sokół Bralin son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Polşa V. Liqa – Wielkopolska
Leşnik Marqonin
Polşa Jastrowie
|
Leşnik Marqonin son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Avstriya Regionalliqa Qərb
Wals-Grünau
dornbirner
|
Dornbirner son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa III Seriya 4
CS Păulești
Flacara Moreni
|
CS Pauleşti son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Timiş
Tərəqqi Vucova
Tormac
|
Proqresul Vucova son 8 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:30
|
Çexiya D Divizionu
Stará Říše
ZN Sazavou
|
Stará Říše son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
09:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Krosno
Skołyszyn
LKS Hava Nienaszów
|
Skołyszyn son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
00:30
|
Braziliya Braziliya Braziliya Seriyası B
Goiás
ituano
|
İtuano son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
18:00
|
Portuqaliya AF Algarve II Divizionu
FC Ferreiras B
Messinense
|
Messinense son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
20:00
|
Kolumbiya Qadınlar Liqası
Real Santander
Deportivo Cali
|
Real Santander son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Macarıstan Nógrád Megyei I. osztály
Berkenye
Bátonyterenyei
|
"Bátonyterenyei" son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Almaniya Bremen Liqası
BSV
TUS Komet Arsten
|
TUS Komet Arsten son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya 1. ŽNL Šibensko-kninska
Janjevo Kistanje
Mihovil
|
Mihovil son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Serbiya 2. Juznobanatska liqası “İstok”
Partizan (U)
Banat (D)
|
Banat (D) son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:30
|
Braziliya U20 Copa Para, Metropolitan Region – A qrupu
Vila Rika
Atletico JM9
|
Atletico JM9 son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:00
|
Almaniya Bundesliqası, Qadınlar
Duisburg
Leverkusen
|
Duysburq son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Polşa V. Liqa – Wielkopolska
Leşnik Marqonin
Polşa Jastrowie
|
Polonia Jastrowie son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:30
|
İtaliya Campionato Bahar 2
Ternana
Bari
|
Ternana son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Timiş
Avântul Topolovățu Mare
Voința Mașloc
|
Avântul Topolovățu Mare son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Timiş
Avantul Camu Mare
CS Utvin
|
CS Utvin son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:00
|
İspaniya La Liqası
Mallorca
Las Palmas
|
Las Palmas son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya 3. ŽNL Istarska – Sürahi
Manjadvorci
Plomin
|
Manjadvorci son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
11:00
|
Rumıniya Liqa 5 Yalomita
Qloriya Oqrada
Spicul Vladeni
|
Spikul Vladeni son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
06:45
|
Avstraliya NPL, Tasmaniya
kingborough
Launceston United Futbol Klubu
|
Launceston United Soccer Club son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 6 Timiş
Liebling II
AS Korneşti
|
AS Korneşti son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya MŽNL Osijek-Vinkovci
Borak (B)
Mladost (ĐS)
|
Borak (B) son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:00
|
İspaniya Tercera Federasiyası, Qrup 9
Torredonjimeno
Atletico Melilla CF
|
Atletico Melilla CF son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Rumıniya Liqa 4 Yalomita
Viktoriya (MB)
AS Albeşti 08
|
AS Albeşti 08 son 7 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Bolqarıstan Treta Liqası – SZ
Dunav Lom
Botev II
|
Botev II son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa III Seriya 6
Călimănești Mətbəx
Sporting Roşiori
|
Cozia Călimăneşti son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Macarıstan BAZ Megye I. osztály
Sarospataki
Parasznya
|
Sarospataki son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
11:00
|
İsveç Divizion 2, Norrland
Skellefteå
Frosö IF
|
Frösö IF son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:30
|
Macarıstan Pest Megye I. osztály
Dunakeszi
Nagykata
|
Nagykáta son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
F8Ballers Fc
Mavlon FK
|
F8Ballers Fc son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Braila
Viktoriya Trayan
ACS Kommunal Cazasu
|
ACS Comunal Cazasu son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
11:00
|
Almaniya A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena
Union Berlin
|
Carl Zeiss Jena son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Bosniya və Herseqovina 2. Liqa FBIH – Centar
Mošćanica
UNITED
|
Mošçanica son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
05:00
|
Yaponiya J2 Liqası
Vegalta Sendai
Kusatsu G
|
Kusatsu G son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
20:00
|
Argentina Primera B
San Carlos
CSYD Liniers
|
San Karlos son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Kalarasi
Colinele Argeșului Mitreni
Viitorul Căscioarele
|
Colinele Argeşului Mitreni son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:00
|
İsveçrə 2. Regionlararası Liqa
Tagerwilen
canlılar
|
Weesen son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
11:00
|
Polşa IV. Liqa - Mazowiecka
Markoviya Marki
Şahin
|
Sokół son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:15
|
Monqolustan Premyer Liqası
Xovd
Xangarid
|
“Xovd” son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:00
|
Estoniya III Liqa – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Poseidon
|
Läänemaa JK Haapsalu son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Braşov
Cetățenii
Carpaţi Berivoi
|
Carpaţi Berivoi son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
19 yaşadək futbolçular arasında Portuqaliya çempionatı
Boavista
Lusitania FC Lourosa
|
Lusitania FC Lourosa son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
05:00
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Melvil Yunayted AFC
Western Springs A.F.C.
|
Melvil Yunayted AFC son 6 oyununda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Bucureşti
Aleksandru Vaidean
Arena
|
Arena son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Bolqarıstan Treta Liqası – YI
Nəhəng
karnobat
|
Karnobat son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Macarıstan Nyir-Bataqlıq Megyei I. osztály
Avstriya
Kotaj
|
Avstriya son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
18:30
|
Braziliya U17 Ceará
Clube Atletico Cearense U17
Ceará
|
Clube Atlético Cearense U17 son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:00
|
Rumıniya Liqa 4 Giurgiu
AS Omerta Stoenesti
Petrol Roata
|
AS Omerta Stoenesti son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Slovakiya 1. Liqa, Qadınlar
Slovan Bratislava
Banská Bystrica
|
Banska Bystrica son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
16:00
|
İspaniya Tercera Federasiyası, Qrup 15
Beti Kozkor KE
CD Alesves
|
CD Alesves son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
11:00
|
Almaniya A-Jun-BL S/SW
Sandhauzen
Kaiserslautern
|
Sandhauzen son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
16:00
|
Ukrayna Perşa Liha
Nyva
MFC Metalurh
|
MFC Metalurh son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 4. NL Središte Zaqreb – Podskupina A
Vrbovec
Jaska
|
Vrbovec son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:15
|
Çexiya MSFL
Třinec
Sərhədlər
|
Hranice son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa III Seriya 9
Galda Sənayesi
Avantul Reghin
|
Industria Galda son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 6 Valça
Rapid Stoeneşti
Forestierul Romani
|
Rapid Stoeneşti son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:00
|
Rusiya Voronej vilayəti çempionatı – 3-cü qrup
Pobeda Panino
Qasırğa
|
“Pobeda Panino” son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
18:00
|
Braziliya U20 Pernambucano – B qrupu
Mərkəzi
Limoeirense Mərkəzi
|
Centro Limoeirense son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 1. ŽNL Splitsko-dalmatinska
Tekstilac Sinj
Poljiçanin 1921
|
Poljiçanin 1921 son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
17:25
|
Küveyt Küveyt Liqası
Əl-Küveyt
Əl-Nəsr
|
“Əl-Nasr” son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya 2. ŽNL Brodsko-posavska
Slaven (T)
MV Xorvatiya
|
Slaven (T) son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
09:00
|
Türkiyə U19 Liqası, Elit B
Çaykur Rizespor
Bayrampaşa Spor AS U19
|
Bayrampaşa Spor AS U19 son 6 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Prahova
ACS Petrosport Ploieşti
Unirea Cocorăştii Colţ
|
Unirea Cocorăştii Colţ son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
Kamienna Brody
Unia Sędziszów
|
Unia Sędziszow son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 1. ŽNL Zadarska
Dalmatinac (C)
Dragovoljac
|
Dalmatinac (C) son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
07:00
|
Rusiya Premyer Liqası Qadınlar
Yenisey
Zenit
|
Yenisey son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
18:30
|
Braziliya U20 Paranaense – 1-ci mərhələ, A qrupu
Qremio Marinqa U20
Araucaria
|
Qremio Marinqa U20 son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Xorvatiya 3. NL – Sürahi
Primorac Biograd
Neretva
|
Primorac Biograd son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:30
|
İtaliya Campionato Bahar 2
Parma
Reggiana
|
Reggiana son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Sokół Mieścisko
Wieleń xalis sərvət
|
Fortuna Wieleń son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
18:30
|
Braziliya Suburbana de Curitiba, B Seriyası – 2-ci Faza, C Qrupu
Şabureya
União Vila Torres
|
União Vila Torres son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Çexiya Divizionu A
SK Otava Katovice
Jiskra II
|
SK Otava Katovice son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
18:00
|
Braziliya U20 Catarinense
Figueirense
Brusque
|
Figueirense son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:00
|
Komor Premyer Liqası - Ngazidja
Mtsamdou 77
Malé
|
Mtsamdou 77 son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
07:00
|
Avstraliya NPL, Kvinslend
Qızıl Sahil Cəngavərləri
Redlands Utd
|
Redlands Utd son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
10:00
|
Rumıniya Liqa 4 Konstansa
Portul Konstansa
Viktorul Harsova
|
Viitorul Harsova son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:30
|
Hollandiya 6e Klasse Zaterdag – 15
Smilde '94 3
Axilles 1894 Assen 7
|
Smilde '94 son 3 oyunda 5 dəfə məğlub oldu.
|
05/11
13:00
|
Qadın Portuqaliya Milli Çempionatı
Maritimo
Valadares Gaia
|
Maritimo son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
09:00
|
Vyetnam Vyetnam Qadınlar Milli Liqası
Ho Chi Minh City II
Oğlu La
|
Ho Chi Minh City II son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
18:30
|
İsveçrə Super Liqası
Stade Les Ouchy
Yverdon-Sport
|
Stade Ls Ouchy son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Mehedinti
Sănătatea Breznița Ocol
Flavius Stoican Akademiyası
|
Akademiya Flavius Stoican son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
09:00
|
Slovakiya U19
Podbrezova
Slovan Bratislava
|
Podbrezova son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 3. NL – Zapad
Pazinka
Medulin 1921
|
Medulin 1921 son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa III Seriya 10
Minerul Ocna Dej
Olympia Satu Mare
|
Minerul Ocna Dej son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Alba
Viitorul (VS)
Limbenii Limba
|
Viitorul (VS) son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Rumıniya Liqa 4 Yalomita
Unirea Grivița
Birlik (S)
|
Unirea (S) son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
09:00
|
Vyetnam Vyetnam Qadınlar Milli Liqası
Ho Chi Minh City II
Oğlu La
|
Son La son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:00
|
Norveç 3-cü Divizion, 4-ci qrup
Lillestrom 2
Torpaq
|
Lillestrøm 2 son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
18:00
|
ABŞ USL Liqa XNUMX
Philadelphia Lone Star
West Chester United
|
Philadelphia Lone Star son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Krosno
Partizan Tarqoviska
Qornik Qrabownica
|
Qornik Qrabownica son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Timiş
Unirea Jimbolia
Sinandrei Carani
|
Unirea Jimbolia son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:00
|
Hollandiya Erediviziyası, Qadınlar
FC Twente
SC Telstar
|
SC Telstar son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
11:30
|
İsveç U19 Allsvenskan
Norrköping
Hammarby IF
|
Norrköping son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:30
|
Hollandiya 5e Klasse Zaterdag – C
HDV
Wik
|
HDV son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:00
|
Latviya 1. Liqa
Gülümsəyin
Valmiera FC II
|
Smiltene son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:00
|
Hollandiya Erediviziyası, Qadınlar
PSV
Excelsior
|
Excelsior son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Krosno
Partizan Tarqoviska
Qornik Qrabownica
|
Partyzant Targowiska son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 1. ŽNL Osječko-baranjska
Baranja Belje
Đurđenovac
|
Durđenovac son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
16:00
|
İsveçrə 2. Regionlararası Liqa
SC Emmen
SC Buochs
|
SC Buochs son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
11:00
|
Almaniya A-Jun-BL S/SW
Augsburg
Nürnberq
|
“Auqsburq” son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Prahova
Băneşti-Urleta
Unirea Urlaţi
|
Unirea Urlati son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:15
|
İsveçrə 2. Regionlararası Liqa
FC Kickers Luzern
Qəmbəroqno-Konton
|
FC Kickers Luzern son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Şimali Makedoniya 2.MFL
Teteks
Ohrid
|
Teteks son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
18:30
|
Braziliya U20 Paranaense – 1-ci mərhələ, A qrupu
İratiya U20
Andraus U20
|
Andraus U20 son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
16:00
|
Belarus Vışşaya Liqası
çalkalayıcı
BATE Borisov
|
"Şaxter" son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
11:00
|
Almaniya 2. Bundesliqa
Nürnberq
Elversberq
|
Nürnberq son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:00
|
İngiltərə Premyer Liqası
Everton
Şeffild Utd
|
Şeffild Yunayted son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Bosniya və Herseqovina 2. Liqa RS – Zapad
Tərəqqi
FSA
|
Proqress son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
17:00
|
İslandiya 3. deild
Vesturbaer
Sindri
|
Sindri son 5 oyunda məğlub olub.
|
05/11
00:00
|
Aruba Şərəf Bölməsi
River Plate Madiki
RCA
|
River Plate Madiki son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
11:30
|
Almaniya Şlezviq-Holşteyn Liqası
Weiche Flensburg II
Lübek II
|
Weiche Flensburg II son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 4. NL Središte Zaqreb – Podskupina A
Ban Jelačić
Pələng
|
Ban Jelačić son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Serbiya “İstok” zonası
Zlot
Yuyulma
|
Zlot son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:30
|
Xorvatiya 2. ŽNL Brodsko-posavska
Mladost (B)
Graničar (MM)
|
Qraniçar (MM) son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:00
|
Danimarka Danmarksserien
Tərnby
Slagelse
|
Tårnby son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:00
|
Yunanıstan A EPS Chios
Olimpiakos Klassiko
Kanaris Nenita
|
Olimpiakos Klasiko son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
11:30
|
Almaniya Şlezviq-Holşteyn Liqası
Bordesholm
Preußen Reinfeld
|
Preußen Reinfeld son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Tayland Tayland Liqası 1
Sukhothai
Polis Tero
|
Sukhothai son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:30
|
Çexiya F divizionu
Jesenik
Frenstat Pod Radhostem
|
Yesenik son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 5 Timiş
Boldur
Feniks Buziaş II
|
Phoenix Buziaș II son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Belçika KVDV Zaterdag
Charlie's
Horemans Beerse
|
Charly's son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:00
|
Almaniya Regionalliqası Bayern
Schalding-H.
Würzburger Kickers
|
Schalding-H. son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
11:00
|
Moldova Super Liqası
Bali
Dacia
|
Dacia son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Valça
Benibeni
Minerul Kosteşti
|
Băbeni son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:00
|
İngiltərə Premyer Liqası
Tottenham
Burnley
|
“Tottenhem” son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Polşa IV. Liqa - Lubelska
Cisowianka Drzewce
Qryf Gmina Zamość
|
Cisowianka Drzewce son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Polşa III Liqa, 2-cü qrup
Kartuzia 1923
pis
|
Cartusia 1923 son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Braziliya U17 Paranaense – 2-ci mərhələ, F qrupu
Qremio Marinqa U17
Marinqa U17
|
Qremio Marinqa U17 son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
19:00
|
Martinique Trophee Gérard Janvion – R1
Pilot işi
Stade Spiritain
|
Stade Spiritain son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
20:30
|
Ekvador LigaPro Seriya A
Macara
Mushuc Rune
|
Muşuc Runa son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
20:00
|
Argentina Primera B
Ekskursiyaçılar
Canuelas
|
Kanuelas son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Kalarasi
Müsabiqə 2006
Gâldău
|
Gâldău son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
16:00
|
Portuqaliya AF Beja II Divizionu – 2-ci Mərhələ
Santa Luziya
JC Boavista
|
Santa Luzia son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Serbiya Voyvođanska Liqa “İstok”
Rusiya
Radnički Kovin
|
Radnički Kovin son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:00
|
İsveç Divizion 3 Sodra Norrland
Böyük
Åbyggeby
|
Böyüklər son 4 oyunda məğlub olublar.
|
05/11
13:00
|
Hollandiya 1e Klasse – C
TAC'90 1
Die Haghe 1
|
Die Haghe 1 son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:00
|
Polşa IV. Warminsko-Mazurska Liqası
Granica Kętrzyn
Mamry Gizycko
|
Granica Kętrzyn son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Botsvana Premyer Liqası
On bir mələk
Holy Ghost
|
Eleven Angels son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:30
|
Xorvatiya 2. ŽNL Zadarska
NOŠK
Podqradın
|
NOŠK son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
09:30
|
Estoniya Esiliiga
Ödənişli Linnameeskond U21
JK Tabasalu
|
Paide Linnameeskond U21 son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
14:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Brenewia Wijewo
Helios Bucz
|
Helios Bucz son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
13:00
|
Polşa IV. Warminsko-Mazurska Liqası
Znicz Biała Piska
Lubawa mühərriki
|
Motor Lubawa son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:00
|
Almaniya Oberliqası NOFV Cənubi
SV 09 Arnstadt
Lüdviqsfelde
|
SV 09 Arnstadt son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
23:00
|
ABŞ USL Çempionatı
Hartford Athletic
FC keçidləri
|
Hartford Athletic son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
16:15
|
Belçika Pro Liqası
Eupen
RWD Molenbeek
|
Eupen son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
08:00
|
Rumıniya Liqa 4 Braşov
İntercristian
Vulkan 2008
|
Vulcan 2008 son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
15:00
|
Rumıniya Liqa 4 Alba
Unirea Alba Iulia II
hidromexanika
|
Unirea Alba Iulia II son 4 oyunda məğlub olub.
|
05/11
12:30
|
Hollandiya 5e Klasse Zaterdag – C
VCS
Tufan
|
Tufan son 4 oyunda məğlub olub.
|
Futbol komandasının proqnozları və statistikasını çəkmək. Ardıcıl əksər futbol oyunları üçün çəkilir.
Ev Komandası – Ziyarətçi | Bahis üçün Səbəb | |
---|---|---|
05/11
00:00
|
Vanuatu PVFA Premyer Liqası
Erakor Qızıl Ulduz
North Efate United FK
|
Erakor Golden Star son 7 oyunu heç-heçə ilə başa vurub.
|
05/11
12:00
|
Almaniya Regionalliqa Qərb
1. FK Duren
Axen
|
1. FC Düren son 6 oyununda heç-heçə edib.
|
05/11
16:30
|
İsveçrə 2. AFF Liqası
Fribourg
Châtonnaye/Middes
|
Châtonnaye/Middes son 4 oyununda heç-heçə edib.
|
05/11
14:00
|
Rusiya Birinci Divizionu
Cəbbəxana
Nefteximik
|
"Arsenal" son 4 oyunda heç-heçə edib.
|
05/11
20:00
|
Fransa Qvadelupa Regional 1
Jeunesse Evolution FC
Amical Club
|
Jeunesse Evolution FC son 4 oyununda heç-heçə edib.
|
05/11
16:30
|
İspaniya La Liqası 2
Valladolid
Espanyol
|
Espanyol son 4 oyununda heç-heçə edib.
|
05/11
15:15
|
İsveçrə 2. Regionlararası Liqa
FC Kickers Luzern
Qəmbəroqno-Konton
|
Qəmbaroqno-Kontone son 4 oyununda heç-heçə edib.
|
05/11
14:00
|
Polşa Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Doruchów
Biały Orzeł
|
Doruçov son 4 oyunu heç-heçə ilə başa vurub.
|
05/11
14:05
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri Divizion 1
Əl-Fujayra
masafi
|
Masafi son 4 oyunu heç-heçə ilə başa vurub.
|
05/11
16:30
|
İsveçrə 2. Liqa ACVF – Qrup 1
Bavua II
Venoge
|
“Bavua II” son 4 oyunda heç-heçə edib.
|
05/11
12:00
|
Almaniya Regionalliqası Bayern
Aubstadt
Aschaffenburg
|
“Aşaffenburq” son 4 oyunu heç-heçə ilə başa vurub.
|
05/11
17:00
|
Braziliya Qauço, Seriya A2
Lajeadense
Bage
|
"Lajeadense" son 4 oyunu heç-heçə ilə başa vurub.
|
05/11
10:00
|
Polşa III Liqa, 3-cü qrup
Odra Bytom Odrzanski
Karkonosze JG
|
Odra Bytom Odrzanski son 4 oyununda heç-heçə edib.
|
05/11
05:00
|
Cənubi Koreya K3 Liqası
Siheung vətəndaşı
Gangneung City
|
Gangneung City son 4 oyunu heç-heçə ilə başa vurub.
|