05/02
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Paul E FK
Likeminds FC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/02
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Lekki United Futbol Klubu
Qbaqada Futbol Klubu
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/02
13:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
3sc B FC
Cornerstone FC
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
AS Miceşti 2002
CS Real Bradu
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Piteşti
FC Star Sport Argeş Piteşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
AS Miceşti 2002
CS Real Bradu
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
Unirea Hirsesti AS
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroşi
AS Speranța Cornățel
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
Unirea Hirsesti AS
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
Flacara Leordeni AS
ACS qorxuları
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroşi
AS Speranța Cornățel
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
Unirea Hirsesti AS
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
Flacara Leordeni AS
ACS qorxuları
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/02
13:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/02
14:00
|
Polşa Puchar Polski
Pogon Szczecin
Wisla Krakov
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Bucureşti
AFC Venera 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
Luceafărul Margineni AS
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
AFC Milan Akademiyası
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
ACS Prejmer
ACS Halchiu
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Əlcəzair Liqa 2
ES Mostaganem
WA Bufarik
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
Luceafărul Margineni AS
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
AFC Milan Akademiyası
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Bucureşti
AFC Venera 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Maramureş
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
ACS Prejmer
ACS Halchiu
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Maramureş
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yaş
USV Iași AS
AS Tonmir Iaşi
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yaş
USV Iași AS
AS Tonmir Iaşi
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
CS Gloria Româneşti
AS Biruinta Movileni
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
CS Gloria Româneşti
AS Biruinta Movileni
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
14:30
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Konstanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
14:30
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Konstanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
14:35
|
Küveyt Küveyt Liqası
Əl-Salmiya SC
Əl Fehaheel
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/02
14:35
|
Küveyt Küveyt Liqası
Əl-Salmiya SC
Əl Fehaheel
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/02
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
AS Vointa Oituz
AS Viitorul Bereşti-Tazlău
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
AS Vointa Oituz
AS Viitorul Bereşti-Tazlău
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
AS Vointa Oituz
AS Viitorul Bereşti-Tazlău
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/02
15:00
|
Bolqarıstan Qələbə Liqası
Çernomorets Balçik FK
FK Spartak Varna
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/02
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Timiş
CS Sânandrei Carani
AS Avântul Topolovățu Mare
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Regional liqası RS – Centar
FK Omladinac Modriça
FK Özren Petrovo
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Regional liqası RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuşa
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Regional liqası RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kozuhe
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Regional liqası RS – Centar
FK Vuçiyak Majevac
FK Sloga Dugo Polje
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Regional liqası RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Naşa Krila Kostaynica
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Regional liqası RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuşa
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Regional liqası RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kozuhe
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Regional liqası RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kozuhe
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/02
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Regional liqası RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Rudanka
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/02
16:00
|
Estoniya Meistriliiga Qadınlar
Flora Tallinn Qadınlar
Viimsi JK Qadınlar
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
16:00
|
Estoniya Meistriliiga Qadınlar
Flora Tallinn Qadınlar
Viimsi JK Qadınlar
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
16:00
|
Bəhreyn 2-ci Divizion
Isa Town
A'Ali FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/02
16:00
|
Estoniya Meistriliiga Qadınlar
Flora Tallinn Qadınlar
Viimsi JK Qadınlar
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/02
16:45
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
16:45
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
16:45
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/02
17:00
|
İsveç Divizion 2, Västra Götaland
Varbergs GIF FK
Landvetter İS
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/02
17:20
|
Küveyt Küveyt Liqası
Əl-Ərəbi Küveyt
Əl-Küveyt
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/02
18:00
|
İslandiya Urvalsdeild, Qadınlar
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykyavik
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
18:00
|
İslandiya Urvalsdeild, Qadınlar
Dəyər Reykjavik
HK/Vikinqur
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
18:00
|
İslandiya Urvalsdeild, Qadınlar
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykyavik
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
18:00
|
İslandiya Urvalsdeild, Qadınlar
Dəyər Reykjavik
HK/Vikinqur
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
18:00
|
İslandiya Urvalsdeild, Qadınlar
Dəyər Reykjavik
HK/Vikinqur
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/02
18:00
|
İngiltərə Həvəskarlar Premyer Liqa Kuboku
Tottenham U21
Nottingham Forest U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/02
18:00
|
İslandiya Urvalsdeild, Qadınlar
Dəyər Reykjavik
HK/Vikinqur
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/02
18:00
|
İslandiya Urvalsdeild, Qadınlar
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykyavik
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/02
18:30
|
İngiltərə Premyer Liqası
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
1.5 qoldan çox
|
05/02
18:30
|
İngiltərə Premyer Liqası
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
2.5 qoldan çox
|
05/02
19:00
|
Avropa UEFA Avropa Liqası
Olympique de Marseille
Atalanta
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
04:00
|
Yaponiya BİZ-Liqa, Qadınlar
Sanfrecce Hirosima Regina
AC Nagano Partnyor
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
07:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Glory Boys Fc
Ojodu City Fc
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
07:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
İjebu Atletik Fc
Fly FC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
ACS Flacara Mixail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
AS Partizanul Luncavita
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mixail Kogalniceanu
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncavita
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Dolj
AFC Ştiinta Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
Heracleea Enisala AS
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
AS Partizanul Luncavita
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mixail Kogalniceanu
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
AS Progresul İsaccea
Heracleea Enisala AS
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncavita
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Dolj
AFC Ştiinta Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
ACS Flacara Mixail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
ACS Flacara Mixail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
AS Partizanul Luncavita
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Tulça
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncavita
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
CSC Ghiroda və Giarmata Vii II
ACS Juventus Pişchia
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
ACS Viitorul Bencec
Unirea Cerneteaz AS
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
ACS Viitorul Bencec
Unirea Cerneteaz AS
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Roro Fc
Buruj Fc
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Roro Fc
Buruj Fc
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Hypebuzz FA
Gözəl Tur FC
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Roro Fc
Buruj Fc
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
10:00
|
Polşa III Liqa, 1-cü qrup
Pilica Bialobrzegi
Concordia Elbląg
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
10:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Konstanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
10:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Konstanta
CS Farul Tuzla
AS Portuqaliya Konstanta
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
10:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Konstanta
CS Viitorul Harşova
CS Năvodari
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
10:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Konstanta
CS Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
10:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Konstanta
CSO Murfatlar
CS Eforie
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
10:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Konstanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
10:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Konstanta
CS Farul Tuzla
AS Portuqaliya Konstanta
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
10:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Konstanta
CSC Mixail Kogălniceanu
CS Victoria Cumpana
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
10:00
|
Avstraliya NPL Queensland, Qadınlar
Şərq banliyöleri
Brisbane Roar QAS
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
10:45
|
Avstraliya NPL, Cənubi Avstraliya, Qadınlar Premyer Liqası
Adelaide şəhəri
West Adelaide SC
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
10:45
|
Avstraliya NPL, Cənubi Avstraliya, Qadınlar Premyer Liqası
Adelaide şəhəri
West Adelaide SC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
10:45
|
Avstraliya NPL, Cənubi Avstraliya, Qadınlar Premyer Liqası
Adelaide Universiteti
Metro United
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
11:00
|
Belarus Vışşaya Liqası, Qadınlar
Dyuş-Polesqu
Zorka-BDU
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
11:00
|
Avstraliya NPL, Cənubi Avstraliya, Qadınlar Premyer Liqası
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
11:00
|
Belarus Vışşaya Liqası, Qadınlar
Dyuş-Polesqu
Zorka-BDU
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
11:00
|
Belarus Vışşaya Liqası, Qadınlar
Dyuş-Polesqu
Zorka-BDU
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
11:00
|
Avstraliya NPL, Cənubi Avstraliya, Qadınlar Premyer Liqası
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
11:15
|
Monqolustan Premyer Liqası
Khaan Khuns – Erchim FK
Xovd
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
12:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Barnsley U21
Hull City U21
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
12:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Barnsley U21
Hull City U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
12:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
İpsviç Taun U21
Şeffild Uensdəy U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
12:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Bornmut U21
Fleetwood Town Qoruğu
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
12:00
|
Belarus Vışşaya Liqası, Qadınlar
FK Gomel
Dinamo Minsk FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
12:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
13:00
|
Belarus Vışşaya Liqası, Qadınlar
Dinamo Brest
ABFF WU-19
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
13:00
|
Serbiya Həvəskar Prva Rasinska Okruzna Liqası
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
13:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
13:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Uotford U21
Burnley U21
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
13:00
|
Serbiya Həvəskar Prva Rasinska Okruzna Liqası
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
13:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
13:00
|
Belarus Vışşaya Liqası, Qadınlar
Dinamo Brest
ABFF WU-19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
13:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Olumo Utd FC
Lasegski Football Club
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
13:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Uotford U21
Burnley U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
13:00
|
İsrail Milli Liqası
Makkabi Yafo Kabilyo
Hapoel Um El Fahem
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
13:30
|
Braziliya U20 Paranaense – 1-ci mərhələ, A qrupu
Rolandia EC U20
İratiya U20
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
14:00
|
Polşa III Liqa, 2-cü qrup
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
14:00
|
Bolqarıstan Həvəskar Peta Liqası – BOG Pazardzhik
FK Zenit Vetren dol
FK Benkovski Tsrança
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
14:00
|
Polşa III Liqa, 3-cü qrup
MKP Karina Qubin
Unia Turza Slaska
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
14:00
|
Polşa III Liqa, 2-cü qrup
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
14:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
Tricolor Coţofeneşti
AS Podenii Vechi
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
14:05
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri Divizion 1
Əl Ərəbi
əl-Taid
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
14:05
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri Divizion 1
Əl Ərəbi
əl-Taid
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/03
14:05
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri Divizion 1
Əl Ərəbi
əl-Taid
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
14:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yaş
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
14:55
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri Divizion 1
Əl-Cəzirə Əl Hamra
Birləşmiş
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
15:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Bolqarıstan Həvəskar Treta Liqası – SZ
Boruna Tsareva Livada
FK Dunav Lom
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adriatik Split
NK Prugovo
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Liqa III Seriya 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Dambovita
FC Flacăra Řuţa Seaca
CS Libertatea Urziceanca 1990
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Serbiya Həvəskar Prva Rasinska Okruzna Liqası
FK Bošnjane
FK Sloga Ćićevac
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Harqita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Liqa III Seriya 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Mehedinti
CS Pandurii Cerneți
CS Victoria Vînju Mare
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adriatik Split
NK Prugovo
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Serbiya Həvəskar Prva Rasinska Okruzna Liqası
FK 13.Aprel Lomnica
FK Borac Bivolje
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Bolqarıstan Həvəskar Treta Liqası – SZ
Boruna Tsareva Livada
FK Dunav Lom
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Mehedinti
ACS Viitorul Severin
AS Strehaia
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/03
15:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
ABU Zaria FK
Standart Futbol Klubu
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
15:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
15:00
|
Belarus Vışşaya Liqası, Qadınlar
Dnepr Mogilev
Minsk Minsk
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
15:00
|
Polşa III Liqa, 1-cü qrup
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionoviya Legionovo
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
15:00
|
Rusiya M-liqası
Lokomotiv Moskva Gəncləri
Krasnodar Gəncləri
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
15:00
|
Rusiya M-liqası
CSKA Moskva Gəncləri
Rostov gəncliyi
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
15:00
|
Slovakiya 2. Liqa
MŠK Puchov
MŠK Žilina B
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
CS Unirea Sânnicolau Mare II
AS Olimpia Lenauheim
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Berini
AS Meget Remetea Mare
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
CS Sanandrei Timiş
AS Vulturii Igriș
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
Margina AS
CS Nițchidorf
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
Margina AS
CS Nițchidorf
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
Margina AS
CS Nițchidorf
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Vointa Iosifalău
AS Proqresul Vucova
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Vointa Iosifalău
AS Proqresul Vucova
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Vointa Iosifalău
AS Proqresul Vucova
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Petroman
CSO Deta II
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Bacova
AS Recaș
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Bacova
AS Recaș
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Prahova
ACS Petrosport Ploieşti
CSC Berceni
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Liqa III Seriya 7
FC Universitatea Craiova 1948 II
CS Gilortul Târgu Cărbuneşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
Unirea Howl AS
AS Viitorul Iohanisfeld
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
ACS Galaxy Timişoara
AS Avantul Camu Mare
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
Unirea Howl AS
AS Viitorul Iohanisfeld
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
ACS Galaxy Timişoara
AS Avantul Camu Mare
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
ACS Kids Sânmihaiu Roman
AS Progresul Iecea Mare
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
CS Tormac
CSC Boldur
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Avantul Bobda
CS Unirea Tomnatic
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
AS Steaua Bulgăruș
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS FC Mureşul Cenad
CS Vointa Biled
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS FC Mureşul Cenad
CS Vointa Biled
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:30
|
Finlandiya Ykkönen
KTP
Yaponiya
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
15:30
|
Finlandiya Ykkönen
KTP
Yaponiya
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
16:10
|
Avstriya 2. Liqa
Soyunma/Weiden
SV Licht-Loidl Lafnitz
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
16:30
|
Almaniya Bundesliqası, Qadınlar
Wolfsburg
Köln
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
16:30
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
16:30
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
16:30
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
16:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
16:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
16:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
16:45
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri BƏƏ Liqa Kuboku
Əl-Vəhda FK
Əl-Ayn
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqası Baden Vürtemberq
FC Nottingen
FC Denzlingen
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
17:00
|
Almaniya Həvəskar Bayernliqa Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
17:00
|
Danimarka Həvəskar Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
17:00
|
Avstriya Həvəskar Regionalliqa Mərkəzi
Deutschlandsberger SC
TuS Bad Gleichenberg
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
17:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
17:00
|
Danimarka Həvəskar Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
17:00
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
17:00
|
Danimarka Həvəskar Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/03
17:00
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:00
|
Danimarka Həvəskar Danmarksserien
Vejlby-Risskov IK
B. 1913
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:00
|
Almaniya Həvəskar Bayernliqa Nord
1. SC Feucht
Neudrossenfeld
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:00
|
İsveç Divizion 2, Sodra Götaland
Rappe GoIF
Nosaby IF
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:00
|
Litva LFF Kuboku
BE1 nömrə
Ekranas Panevezys
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:00
|
Danimarka Həvəskar Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:00
|
İsveç Ettan, Norra
IFK Stocksund
Taby FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:00
|
Danimarka 2-ci Divizion
Nykobing FK
Esbjerg
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:00
|
Almaniya Həvəskar Bayernliqa Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:00
|
Avstriya Həvəskar Regionalliqa Mərkəzi
SC Weiz
Junge Wikinger Ried
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:00
|
Avstriya Həvəskar Regionalliqa Mərkəzi
SV Allerheiligen
Vorwärts Steyr
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:30
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
FC Oberneuland
BTS Neustadt
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
17:30
|
Belçika Ehtiyat Liqası 1A
KMSK Deinze qoruğu
KV Kortrijk Qoruğu
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/03
17:30
|
Belçika Ehtiyat Liqası 1A
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
Lommel SK Qoruğu
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:30
|
Belçika Ehtiyat Liqası 1A
KMSK Deinze qoruğu
KV Kortrijk Qoruğu
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:30
|
Belçika Ehtiyat Liqası 1A
AS Eupen Qoruğu
Jeugd Royal Francs Borains
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
17:30
|
Macarıstan Həvəskar BLSZ I. osztály
Çox ƏGƏR
ASR Qazyar
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
17:30
|
Macarıstan Həvəskar BLSZ I. osztály
Çox ƏGƏR
ASR Qazyar
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
17:30
|
Macarıstan Həvəskar BLSZ I. osztály
Çox ƏGƏR
ASR Qazyar
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
18:00
|
İngiltərə Həvəskarlar Premyer Liqası 2, Divizion 1
Chelsea U21
Brighton U21
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
18:00
|
İngiltərə Həvəskarlar Premyer Liqası 2, Divizion 1
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
18:00
|
Belçika Ehtiyat Liqası 1A
RWD Molenbeek Qoruğu
SK Lierse Qoruğu
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
18:00
|
İngiltərə Həvəskarlar Premyer Liqası 2, Divizion 1
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
18:00
|
İngiltərə Həvəskarlar Premyer Liqası 2, Divizion 1
Arsenal U21
Mançester Yunayted U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
18:00
|
İngiltərə Həvəskarlar Premyer Liqası 2, Divizion 1
Chelsea U21
Brighton U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
18:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Kolçester Yunayted U21
Charlton Athletic U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
18:00
|
Uruqvay Primera Divizionu
Liverpool UY
Peñarol
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
18:00
|
Macarıstan NB I, Qadınlar
MOL Vidi FK
MTK Macarıstan
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
18:30
|
Almaniya Bundesliga
Hoffenheim
RB Leipzig
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
18:30
|
Almaniya Bundesliga
Hoffenheim
RB Leipzig
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
19:00
|
Gibraltar Futbol Liqası
Mançester 62
St Joseph's FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
21:00
|
Malta Premyer Liqası
Valletta
Qudja United
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
22:00
|
ABŞ MLS Next Pro
Inter Mayami CF II
New York Red Bulls II
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
23:00
|
Mexico Liga MX, Qadınlar, Clausura
Necaxa
San Luis Atletik
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/03
23:00
|
Portuqaliya Həvəskarlar Santo Tirso Çempionatı
FC Burgães
AMCH Ringe
|
1.5 qoldan çox
|
05/03
23:00
|
Portuqaliya Həvəskarlar Santo Tirso Çempionatı
CPRJ Agua Longa
AB 92
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
23:00
|
Portuqaliya Həvəskarlar Santo Tirso Çempionatı
FC Burgães
AMCH Ringe
|
2.5 qoldan çox
|
05/03
23:30
|
ABŞ MLS Next Pro
Atlanta United 2
New York City FC II
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
00:30
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
00:30
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
00:30
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
02:30
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Miramar Reyncers
Napier City Rovers
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
02:30
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Karori sahili
Vellinqton Feniks Qoruğu
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
02:45
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Christchurch United
Sahil Ruhu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
02:45
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Canterbury AFC Universitetləri
Kaşmir Texniki
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
03:00
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
FC Petone
Şimali Vellinqton AFC
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
03:00
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
03:00
|
Avstraliya Viktoriya Premyer Liqası Qadınlar
Cənubi Melburn FK
Boroondara Eagles
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
03:00
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
03:00
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
bay olimpiya
Tauranga City AFC
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
03:00
|
Avstraliya NPL, Viktoriya
Yaşıl dərə
Müqəddəs Alban müqəddəsləri
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
03:00
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Şərq banliyöleri
Birkenhead United
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
03:00
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
03:00
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
bay olimpiya
Tauranga City AFC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
03:30
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Island Bay United
Vellinqton Olimpiadası
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
04:00
|
Avstraliya NPL, Tasmaniya
Cənubi Hobart
Riverside Olympic FC
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
04:00
|
Avstraliya NPL, Tasmaniya
Cənubi Hobart
Riverside Olympic FC
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
04:00
|
Yaponiya Nadeshiko Liqası, Div. 1, Qadınlar
Viamaterras Miyazaki
Harima Albion AS
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
04:30
|
Avstraliya NPL, Tasmaniya
Clarence Zebras FK
Glenorchy Cəngavərləri
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
04:30
|
Avstraliya NPL, Şimali Yeni Cənubi Uels
Maitland F.C.
Çarlstaun şəhəri
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
04:30
|
Avstraliya NPL, Tasmaniya
Clarence Zebras FK
Glenorchy Cəngavərləri
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
05:00
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
West Coast Rangers FC
Melvil Yunayted AFC
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
05:00
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
West Coast Rangers FC
Melvil Yunayted AFC
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
05:00
|
Avstraliya Viktoriya Premyer Liqası Qadınlar
Moreland zebraları
FC Bulleen Lions
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
05:30
|
Avstraliya NPL, Cənubi Avstraliya
Para təpələri
Adelaide Olimpiya
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
05:30
|
Avstraliya NPL, Cənubi Avstraliya
Para təpələri
Adelaide Olimpiya
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
06:00
|
Avstraliya NPL, Viktoriya
Cənubi Melbourne
Avondale FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
06:30
|
Avstraliya NPL, Tasmaniya
Launceston United Futbol Klubu
Lonston şəhəri
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
06:30
|
Avstraliya NPL, Şimali Yeni Cənubi Uels
Cooks Hill United
Edgeworth Eagles FC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
06:30
|
Avstraliya NPL, Yeni Cənubi Uels
Sazerlend köpəkbalığı
Rockdale City Suns
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
07:00
|
Avstraliya NPL, Qərbi Avstraliya
Floreat Athena
Balcatta
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
07:00
|
Avstraliya NPL, Qərbi Avstraliya
Stirling Lions
Perth RedStar FC
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
07:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Synergy Ultimate İdman Klubu
Broad City Futbol Klubu
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
07:00
|
Avstraliya NPL, Viktoriya
Heidelberg United
Manningham United Blues
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
07:00
|
Avstraliya NPL, Viktoriya
Port Melburn köpəkbalığı
Dandenong şəhəri
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
07:00
|
Avstraliya NPL, Qərbi Avstraliya
Floreat Athena
Balcatta
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
07:00
|
Avstraliya NPL, Qərbi Avstraliya
Fremantle şəhəri
Perth Glory Gəncliyi
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
07:00
|
Avstraliya NPL, Viktoriya
Heidelberg United
Manningham United Blues
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
07:30
|
Avstraliya NPL, Cənubi Avstraliya
Şimal-Şərqi MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
07:30
|
Avstraliya NPL, Şimali Yeni Cənubi Uels
Valentine FK
Broadmeadow Magic FC
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
07:30
|
Avstraliya NPL, Cənubi Avstraliya
Şimal-Şərqi MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
07:30
|
Avstraliya NPL, Cənubi Avstraliya
Adelaide Birləşmiş Gənclər
Adelaide Kometləri
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
07:30
|
Avstraliya NPL, Şimali Yeni Cənubi Uels
Valentine FK
Broadmeadow Magic FC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
Luceafărul Poiana AS
FC Steagu Rosu Colacu
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Botoşani
Unirea Săveni AS
ACS Unirea Curtesti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Botoşani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Qalati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Bereşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Qalati
Prutul Vladeşti
AS Siretul Piscu
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Çexiya U19 1-ci Divizion
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
AFC Yarışı
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
ACS Gloria Bucşani
AS Vointa Adânca
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Polşa Həvəskar Liqası Okreqova – Varşava I
Znicz II Pruszków
Tərəqqi Varşava
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Vulturul Cernăteşti
ACS Standard Craiova
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Konstanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Konstanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Teleorman
Dinamo Boqdana AS
AS Old Boys Alexandria
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Teleorman
CS Vitanesti
AS Oltul Beciu
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
CS Flacăra Conteşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
AS Belciugatele
Unirea Spanțov AS
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
AFC Vointa Chiselet
AS Avantul Luica
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Braila
Tricolorul Lanurile AS
CS Făurei
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
Crikovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
Podgoria Vadu Săpat
AS Voinţa Călugăreni
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
CS Triumf Barca
ACS Avantul Rast
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
CS Fulgerul Mârşani
AS Proqresul Castranova
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoeşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
AS Viitorul Śuqlui
AS Știința Calopăr
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robăneşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgoteşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Viitorul Predeşti
ACS Viitorul Ghercești
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fantanilor
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Valça
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Valça
ACS Oltul Ioneşti
CS Madulari
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Konstanta
CS Gloria Albeşti II
AS Chirnogeni
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
AFC Milan Akademiyası
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Viktorul Fulga
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Braila
AFC Viitorul Galbenu
ACS Victoria Traian
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Çexiya U19 1-ci Divizion
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Alba
CS FC Lopadea Noua
ACS Spicul Daia Română
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Alba
AS Hidromecanica Řugag
CS CIL Blaj
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Qorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Balești
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Braila
Stanriz Stăncuta AS
CS Dunărea Gropeni
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
Luceafărul Poiana AS
FC Steagu Rosu Colacu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Qalati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Bereşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Qalati
Prutul Vladeşti
AS Siretul Piscu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Qalati
ACS Mălina Smârdan
İnter 2000 Tudor Vladimirescu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Qalati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Hunedoara
ACS Minerul Uricani
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Hunedoara
Victoria Calan kimi
CSM Deva II
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Botoşani
FK Epureni
ACS Inter Dorohoi
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Botoşani
Unirea Săveni AS
ACS Unirea Curtesti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Botoşani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Botoşani
FC Viitorul Borzeşti
ACS ProSport Varful Kampului
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Braila
ACS Voința Plopu
AFC Urleasca
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Braila
AS Siretul Vadeni
ACS Victoria Traian II
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Teleorman
Dinamo Boqdana AS
AS Old Boys Alexandria
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
AS Belciugatele
Unirea Spanțov AS
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
AFC Vointa Chiselet
AS Avantul Luica
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Qalati
AS Râzeşii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Qorj
CS Unirea Țînțăreni
CS Vulturii Fărcășești
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Valça
ACS Minerul Costeşti
ACS Atletic Dragăşani
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Valça
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Valcea
ASFC Păuşeşti Otăsău
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Konstanta
AS Avantul Comana
AS Șoimii Topraisar
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
AS Dragomireşti
ACS Gura Ocniței
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
Victoria Comisani kimi
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
AFC Yarışı
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
AFC Unirea Colibași
CS Comunal Valea Lungă
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
Sportul Lucieni AS
AS Luceafărul Dărmăneşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
ACS Gloria Bucşani
AS Vointa Adânca
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
AFC Olimpia Marcesti
ACS Dinamo Odaia Turcului
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
CS Viitorul Cojasca
FC Ravens Corbii Mari
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
AS Flacăra Zavoiu
FK Luceafărul Bolovani
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Valça
CS Lotru Brezoi
ACS Foresta Mălaia
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Valça
ACS Unirea Tomşani
AFC Babeni
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Valça
ATCS Sparta Râmnicu Valcea
CS Oltețul Alunu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
Progresul Boldeşti Grădiştea
Şəmi Apostolache
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
Crikovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
Vointa Vadu Părului
Dumbrava toplayın
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
Unirea Lacul Turcului AS
Viitorul Pantazi
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
AS Victoria 2018 Văcăreşti
CS Viitorul Aninoasa
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Braila
ACS Kommunal Cazasu
ACS Sportul Chișcani
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Braila
Tricolorul Lanurile AS
CS Făurei
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Hunedoara
ACS Șoimul Băița
CSM Dacia Orăștie 2010
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moineşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bakau
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Valça
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Valça
ACS Oltul Ioneşti
CS Madulari
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Braila
ACS Viitorul Insurăței
CS Supporter Club Brăila
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
ACS Unirea Ungureni
FC Viitorul IL Caragiale
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
AFC Milan Akademiyası
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Viitorul Seaca de Câmp
AS Viitorul Qovluğu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
CS Sporting Leu
ACS Viitorul Teasc
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
CS Fulgerul Mârşani
AS Proqresul Castranova
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
AFC Coşoveni
ACS Unirea Tambureşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoeşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
AS Viitorul Śuqlui
AS Știința Calopăr
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robăneşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Știința Cerat II
ACS Desnatuiul Giurgița
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgoteşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Viitorul Predeşti
ACS Viitorul Ghercești
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fantanilor
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
CS Sopot
AS Betis Craiova
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Polşa Həvəskar Liqası Okreqova – Varşava I
Znicz II Pruszków
Tərəqqi Varşava
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Teleorman
AS Viitorul Valea Cireşului
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Vulturul Cernăteşti
ACS Standard Craiova
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Inter Secui
ACS Victoria Călarași
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Știința Malu Mare
ACS Preajba
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Konstanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Qorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Balești
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
Crikovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
AFC Coşoveni
ACS Unirea Tambureşti
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoeşti
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fantanilor
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
AFC Vointa Chiselet
AS Avantul Luica
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Viktorul Fulga
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Dolj
ACS Vulturul Cernăteşti
ACS Standard Craiova
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Çexiya U19 1-ci Divizion
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Elite Mureş
ACS A&A Qrupu
ACS Mureșul Rusii Munți
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Elite Mureş
Câmpia Raciu AS
ACS Mureșul Luduş
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Qana Kintampo zonası
Kimtampo Diamond FC
Kintampo Top Talent FC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Elite Mureş
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
Chimica Târnăveni AS
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Elite Mureş
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
Chimica Târnăveni AS
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
AS Avantul Cerașu
AS Tineretul Poiana Vărbilău
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 7 Prahova
Viitorul Iordăcheanu
Unirea Tricolor Lipăneşti
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Prahova
Carpaţi MEFIN Sinaia
AS Targşorul Vechi Stăncești
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Elite Mureş
CS Iernut
ASA Târqu Mureş
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Elite Mureş
CS Iernut
ASA Târqu Mureş
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Polşa Həvəskar Liqası Okreqova – Varşava I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Polşa Həvəskar Liqası Okreqova – Varşava I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Târgdan Flacara Filipeşti
AS Qorqota
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
CS Avantul Măgureni
Prahova Tinosu
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Târgdan Flacara Filipeşti
AS Qorqota
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
CS Avantul Măgureni
Prahova Tinosu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Elite Mureş
ACS Academica Transilvania Târgu Mureş
ASF Pogăceaua
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Avantul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
FC Steaua Sangeru
AS Viitorul Colceag
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
CS Bucov Lütfən
Qalib 2018 Ceptura
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Viktoriya Fantanele
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
FC Steaua Sangeru
AS Viitorul Colceag
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
CS Bucov Lütfən
Qalib 2018 Ceptura
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Viktoriya Fantanele
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Viktoriya Fantanele
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Avantul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
FC Steaua Sangeru
AS Viitorul Colceag
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Jos Proqresul vilayəti
AS Voința Adunați
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Elite Mureş
CSM Sighisoara
AS Gaz Metan Danes
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
ACS Progresul Aluniş
CS Ştrile
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Elite Mureş
CSM Sighisoara
AS Gaz Metan Danes
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Jos Proqresul vilayəti
AS Voința Adunați
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Elite Mureş
ACS Sancrai Nazna
ACS Atletic Târqu Mureş
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Elite Mureş
ACS Miercurea Nirajului
CSO Sângeorgiu de Pădure
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
08:15
|
Çexiya U19 1-ci Divizion
Dukla Praha U19
Slavia Praha U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
08:30
|
Avstraliya NPL, Yeni Cənubi Uels
St George Saints FK
Sidney Olimpiya
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
09:00
|
Slovakiya U19
MFK Dukla Banska Bystrica U19
DAC Dunajska Streda U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Slovakiya U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Slovakiya U19
1. FK Tatran Preşov U19
MFK Ružomberok U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Slovakiya U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Slovakiya 1. Liqa, Qadınlar
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Avstraliya NPL, Yeni Cənubi Uels
Blacktown City FK
NWS Spirit FC
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Avstraliya NPL, Yeni Cənubi Uels
Marconi Stallions
Hills Brumbies
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Türkiyə U19 Liqası, Elit B
Bayrampaşa Spor AS U19
Fatih Karagümrük U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Buzau
Unirea Largu AS
AS Tricolorul Gălbinași
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Buzau
AS Avântul Zărneşti
AS Viitorul Știubei
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Buzau
AS Săhăteni Vintileanca
AS Sport Club Vernesti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Buzau
Unirea Mărăcineni AS
Victoria Buda kimi
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Buzau
Olimpia Poqoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Buzau
AS Avântul Zărneşti
AS Viitorul Știubei
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL Qərb
FC Viktoria Köln U19
Almaniya Aachen U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Türkiyə U19 Liqası, Elit B
Altay SK U19
Pendikspor U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Buzau
AS Recolta Blajani
AS Rapid Măteşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Buzau
Unirea Largu AS
AS Tricolorul Gălbinași
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Drezden U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Çexiya U19 1-ci Divizion
Mlada Boleslav U19
FK Zbrojovka Brno U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Slovakiya 1. Liqa, Qadınlar
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Slovakiya U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Slovakiya U19
1. FK Tatran Preşov U19
MFK Ružomberok U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Qalati
CSC Progresul Munteni
Siretul Cosmești
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Qalati
AS Victoria Independența
Voința Cudalbi 2015
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Avstraliya NPL, Yeni Cənubi Uels
Marconi Stallions
Hills Brumbies
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Türkiyə U19 Liqası, Elit B
Bayrampaşa Spor AS U19
Fatih Karagümrük U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Türkiyə U19 Liqası, Elit B
Göztəpə U19
Adanaspor U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Slovakiya U19
MFK Dukla Banska Bystrica U19
DAC Dunajska Streda U19
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
09:00
|
Slovakiya U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
09:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Drezden U19
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Buzau
Olimpia Poqoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
09:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
09:00
|
Avstraliya NPL, Yeni Cənubi Uels
Marconi Stallions
Hills Brumbies
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
09:00
|
Litva Pirma Lyga
Ekranas Panevezys
BE1 nömrə
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
09:00
|
Çexiya U19 1-ci Divizion
Mlada Boleslav U19
FK Zbrojovka Brno U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
09:00
|
Slovakiya 1. Liqa, Qadınlar
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
09:00
|
Slovakiya U19
MFK Dukla Banska Bystrica U19
DAC Dunajska Streda U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
09:00
|
Slovakiya U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
09:00
|
Slovakiya U19
MŠK Žilina U19
VSS Koşice U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
09:00
|
Slovakiya U19
1. FK Tatran Preşov U19
MFK Ružomberok U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
09:00
|
Çexiya U19 1-ci Divizion
FC Trinity Zlin U19
MFK Karvina U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
09:00
|
Qana GAED Division 3 – Zona 1
FC Great Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Serbiya Həvəskar Borska Okruzna Liqası
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Serbiya Həvəskar Borska Okruzna Liqası
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:00
|
Serbiya Həvəskar Borska Okruzna Liqası
FK Miloşevo
FK Radnički Klokočevac
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:15
|
Avstraliya NPL, Yeni Cənubi Uels
St George City FA
Menli Yunayted FK
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
09:30
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
AS Tineretul Ciolanesti 2024
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:30
|
Estoniya Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK Legion
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:30
|
Estoniya Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
09:30
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Teleorman
CS Flacara Calinesti
AS Rapid Urluiu
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
09:30
|
Estoniya Esiliiga
Viimsi JK
JK Tabasalu
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
09:30
|
Estoniya Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
09:30
|
Estoniya Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK Legion
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
10:00
|
Dünya Amerika Krallar Liqası
Karib dənizinin qalaktikaları
Raniza FK
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
10:00
|
Xorvatiya 1. HNLŽ
ZNK Dinamo Zaqreb
ŽNK Osijek
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
10:00
|
Dünya Amerika Krallar Liqası
Farslar FK
Əsl Titan
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
10:00
|
Dünya Amerika Krallar Liqası
Karib dənizinin qalaktikaları
Raniza FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
10:00
|
Dünya Amerika Krallar Liqası
Farslar FK
Əsl Titan
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
10:00
|
Dünya Amerika Krallar Liqası
Karib dənizinin qalaktikaları
Raniza FK
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
10:00
|
Portuqaliya Liqası Portuqaliya 2
Feirense
Union Leiria
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
10:00
|
Qadın Portuqaliya Milli Çempionatı
Racing Power Futbol Klubu
Famalikão
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
10:00
|
Dünya Amerika Krallar Liqası
Farslar FK
Əsl Titan
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
10:00
|
Dünya Amerika Krallar Liqası
Karib dənizinin qalaktikaları
Raniza FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
10:00
|
Qana Kintampo zonası
Jema Marvelous FC
Kintampo Sharp Arrows FC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
10:30
|
İsveç Divizion 2, Norra Svealand
FC Gute
Falu BS FK
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Polşa CLJ
Widzew Lodź U19
Odra Opole U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 İalomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 İalomita
Recolta Săveni
Qloriya Oqrada
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Karas Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Moldova Super Liqası
FC Petrocub Hîncesti
Dacia Buiucani
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Nord
Anker Wismar
Tennis Borussia Berlin
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Karas Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Xorvatiya Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Riyeka U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Almaniya Həvəskar Regionalliqası Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
İngiltərə Həvəskarlar Premyer Liqası 2, Divizion 1
U21 oxuyur
Midlsbro U21
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL N/NE
Ayntraxt Braunşveyq U19
Hamburger SV U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 İalomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 İalomita
FC Movila
Viktoriya Bordo FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
CS Bastya Lazarea
AS Mohos Lăzăreşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Polşa CLJ
Widzew Lodź U19
Odra Opole U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 İalomita
Recolta Săveni
Qloriya Oqrada
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 İalomita
FC Movila
Viktoriya Bordo FK
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
11:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 İalomita
AS Ialomița Sudiți
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
11:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 İalomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
11:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 İalomita
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Viitorul Platonesti
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
11:00
|
Polşa CLJ
Widzew Lodź U19
Odra Opole U19
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
11:00
|
Almaniya Həvəskar Regionalliqası Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
11:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Ibom Youth FK
Phoenix Athletics İdman Klubu
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:00
|
İsveç Ettan, Norra
Umeå
FBK Karlstad
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:00
|
Danimarka Həvəskar Danmarksserien
OKS
Viby IF
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:00
|
İngiltərə Həvəskarlar Premyer Liqası 2, Divizion 1
U21 oxuyur
Midlsbro U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Nord
Anker Wismar
Tennis Borussia Berlin
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:00
|
Almaniya Həvəskar Regionalliqası Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:00
|
İsveç Divizion 2, Norrland
Kiruna FF
Komanda TG FF
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:00
|
İsveç Divizion 2, Västra Götaland
IK Tord
Västra Frölunda IF
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:00
|
Xorvatiya Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Riyeka U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Rheinland-Pfalz/Saar
SV Gonsenheim
FK Karbach
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:00
|
İsveç Divizion 2, Norrland
Frosö IF
IFK Lulea
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:00
|
Polşa Həvəskar Liqası Okreqova – Varşava I
Wilga II Garwolin
Mazur Radzymin
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Makao Elit Liqası
Makao Universiteti
Sporting Makao
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
11:00
|
Polşa Həvəskar IV. Liqa – Kujavsko-Pomorska
Łokietek Brześć Kujawski
KS Pomorzanin Torun
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:15
|
Monqolustan Premyer Liqası
SP Falcons FK
Erdenes İlç FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
11:30
|
İngiltərə çempionatı
Leeds United
Southampton
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:30
|
Estoniya Premium Liqası
FC Nomme United
FK Kuressaare
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
11:30
|
Polşa Həvəskar Liqası Okreqova – Varşava I
KS Halinów
Promnik Łaskarzew
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartaşesti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
ACS Gloria Măneşti
ACS Muscelul Văleni
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
AS Olimpicii Ulmi
ACS Gloria Iedera
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
AS Vointa Bezdead
AS Gloria Doiceşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
AS Matăsaru
FC Găeşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia qurdları
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Ayntraxt Mahlsdorf
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Nord
SG Dinamo Schwerin
SC Staaken
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Almaniya Bundesliqası, Qadınlar
Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
ACS Gloria Măneşti
ACS Muscelul Văleni
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartaşesti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
AS Viitorul Străoști
ACS Voința Ionești
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
AS Matăsaru
FC Găeşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
AS Luceafărul Dărmăneşti II
Unirea Ogrea AS
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Norveç 3-cü Divizion, 1-ci qrup
sandviken
Ardını oxumaq…
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
Unirea Cobia AS
ACS Voința Vișina
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
CF Abatorul Slobozia
Urziçeni FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskarlar Liqası Hessen Nord
SV Buchonia Flieden
CSC 03 Kassel
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Vaslui
FC Ghergheleu
CSM Huşana Huşi
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
İsveç Həvəskar U19 Allsvenskan
Hammarby IF U19
Malmö FF U19
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
12:00
|
Norveç 3-cü Divizion, 1-ci qrup
sandviken
Ardını oxumaq…
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Şlezviq-Holşteyn Liqası
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
Unirea Cobia AS
ACS Voința Vișina
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
CF Abatorul Slobozia
Urziçeni FK
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 6 Dambovita
ACS Gloria Măneşti
ACS Muscelul Văleni
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Vaslui
FC Unirea Dodeşti
ACS Phoenix Team Tanacu
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Şlezviq-Holşteyn Liqası
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Bayernliqa Süd
SV Heimstetten
TSV 1882 Landsberg
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Regionalliqası Bayern
SpVgg Greuther Furth II
Augsburg II
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Hessenliqası
VfB Marburq
FK Eddersheim
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
İsveç Divizion 2, Norrland
IF Älgarna
Umeå FC Akademi
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia qurdları
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Norveç 3-cü Divizion, 1-ci qrup
OS IL
Fəna
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Çex Respublikası Divize E
Vsetin FK
TVD Slavičín
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
İsveç Divizion 2, Norra Götaland
IFK Kumla FK
BK İrəli
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
İspaniya La Liqası
Real Sociedad
Las Palmas
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Regionalliqa Nord
Eimsbütteler TV
VfB Oldenburg
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Danimarka Gjensidige Kvindeliga
HB Koge
Nordsjaelland FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Süd
VfB 1921 Krieschow
FC Einheit Wernigerode
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Nord
SG Dinamo Schwerin
SC Staaken
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Ayntraxt Mahlsdorf
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Tayland Tayland Liqası 1
Ratchaburi
BG Pathum United
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Türkiyə TFF 2. Liqa
Bucaspor 1928
Diyarbəkirspor
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Türkiyə TFF 2. Liqa
Bursaspor
Van Spor Futbol Kulübü
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Ermənistan Birinci Liqası
Ararat-Ermənistan II
Onor
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
İsveç Divizion 2, Norrland
Ytterhogdals IK
Täfteå IK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
Helios Tartu FK
Sillamäe FC NPM Silmet
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Vointa Iosifalău
AS Proqresul Vucova
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Vointa Iosifalău
AS Proqresul Vucova
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Vointa Iosifalău
AS Proqresul Vucova
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
12:30
|
Braziliya Həvəskar U20 Copa Para, Metropolitan Region – A qrupu
AEB Estrela U20
Uniao Barbarense PA
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:30
|
Hollandiya Həvəskar Derde Divizionu
FC Rijnvogels
HSC '21
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:30
|
İtaliya Campionato Bahar 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:30
|
Hollandiya Həvəskar 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
12:30
|
İtaliya Campionato Bahar 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:30
|
Hollandiya Həvəskar 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
12:30
|
İtaliya Campionato Bahar 2
U19 kimi
Udineze U19
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
12:30
|
İtaliya Campionato Bahar 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
12:30
|
İtaliya Campionato Bahar 2
Perugia U19
Pisa U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:30
|
İtaliya Campionato Bahar 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:30
|
Avstriya Həvəskar Regionalliqası Qərb
SVG Reichenau
SV Wals-Grünau
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:30
|
Hollandiya Tweede Division
ACV Assen
Konflikt HFC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
12:30
|
Hollandiya Tweede Division
SV Spakenburg
Tez Oğlanlar
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
Hollandiya Həvəskar 6e Klasse Zaterdag – 15
Axilles 1894 Assen 7
VV Qrijpskerk 5
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Polşa Həvəskar Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Norveç 3-cü Divizion, 3-ci qrup
Əsgər
Gamle Oslo FK
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Belçika Həvəskar KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
İkinci Adancata
AS CS Junior Țăndărei
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
AS Albeşti 08
CS Unirea Grivisa
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Belçika Həvəskar KVDV Zaterdag
Meerle XL
gəlməlboylar
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Polşa Həvəskar Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Almaniya Həvəskar Bayernliqa Nord
FK Koburq
DJK Gebenbach
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Çexiya 1. Liqa, Qadınlar
1. FK Slovako
SK Slavia Praha
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
Viktoriya Roşiori
CS Real Cosâmbeşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Polşa Həvəskar Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Tarnovia Tarnowka
Qeyd Rosko
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Polşa Həvəskar Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Kłos Gałowo
Klescevia Kleszczewo
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Polşa Həvəskar Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Wieleń xalis sərvət
Sokół Damasławek
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
İtaliya Həvəskar Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Real Gümüş
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Polşa Həvəskar Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Belçika Həvəskar KVDV Zaterdag
Meerle XL
gəlməlboylar
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
AS Albeşti 08
CS Unirea Grivisa
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Norveç 3-cü Divizion, 4-ci qrup
Torpaq
Surnadal
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Albaniya Kategoria və Pare
AF Elbasani
FK Tomori Berat
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Belçika Həvəskar KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
İkinci Adancata
AS CS Junior Țăndărei
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
Staruita Brosteni
Viktoriya Muntenii Buzau
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
ACS Unirea Scânteia
CS Viitorul Axintele
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Karas Severin
AS Voința Șoșdea
CS Oravita
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Polşa Həvəskar Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
Viktoriya Roşiori
CS Real Cosâmbeşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Belçika Həvəskar KVDV Zaterdag
Meerle XL
gəlməlboylar
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
13:00
|
Polşa Həvəskar Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
Viktoriya Roşiori
CS Real Cosâmbeşti
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
Staruita Brosteni
Viktoriya Muntenii Buzau
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yalomita
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
13:00
|
İtaliya Həvəskar Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Real Gümüş
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
13:00
|
Polşa Həvəskar Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Wieleń xalis sərvət
Sokół Damasławek
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
13:00
|
Norveç 1-ci Divizion, Qadınlar
Hønefoss BK
Ovrevoll Hosle
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
France Coupe de France, Qadınlar
FC Fleury 91
Paris Saint-Germain
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
Norveç 3-cü Divizion, 2-ci qrup
FK Mandalskameratene
Daha
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
Norveç 2-ci Divizion Qrup 2
Skeid
Ullensaker Kisa
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
Bosniya və Herseqovina Premyer Liqası
FK Velej Mostar
HŠK Posušje
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
Almaniya Həvəskar Regionalliqa Nord
FC Kilia Kiel
Teutonia 05 Ottensen
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
Norveç 3-cü Divizion, 3-ci qrup
Bærum SK
frigg
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
Ukrayna Premyer Liqası
Şaxtyor Donetsk
Chornomorets Odessa
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
Çexiya 1. Liqa, Qadınlar
1. FK Slovako
SK Slavia Praha
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
Tayland Tayland Liqası 1
Muang Thong United
Sukhothai
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
Cənubi Afrika FA Kuboku
Chippa United
Orlando quldurları
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
Norveç 3-cü Divizion, 3-ci qrup
Əsgər
Gamle Oslo FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Iganmu Futbol Klubu
Tccg Fc
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Mureş
Mureşdən ACS Pescarii Sântioana
ACS Jedd Livezeni
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Mureş
Farel Roteni kimi
AS Viitorul Delenii
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Mureş
Farel Roteni kimi
AS Viitorul Delenii
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Mureş
AS Bekecs Măgherani
ACS Steaua Korneşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Mureş
ACS Lokomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Mureş
ACS Lokomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:00
|
İtaliya Həvəskar Promozione Alto Adige – Landesliqa
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:30
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:30
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Baumholder 1886
FV Engers
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:30
|
Almaniya Bundesliga
Werder Bremen
Borussia M'gladbach
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
13:30
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
13:30
|
Polşa III Liqa, 4-cü qrup
LKS Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:30
|
Almaniya Bundesliga
Wolfsburg
Darmstadt 98
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:30
|
Avstriya Həvəskar Regionalliqası Qərb
Avstriya Zalsburq
VfB Hohenems
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
13:30
|
Hollandiya Tweede Division
Jong Almere şəhəri
Treffers
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
İsveçrə Həvəskar Erste Liga Classic
FC Balzers
FC Gossau
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Norveç 1-ci Divizion
HR Başlanğıc
Ranheim IL
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
İsveç Divizion 2, Norra Svealand
Arlanda FK
Dalkurd FF
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Xorvatiya Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK İstra 1961 U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Finlandiya Veikkausliiga
HJK
EİF
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Vaslui
Viktorul Zorleni
Star Tătărăni
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Əlcəzair Liqa 2
ES Mostaganem
WA Bufarik
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
İtaliya Həvəskar Promozione Campania – Girone A
Cimitil
Şirlər MM Montemiletto
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Polşa Həvəskar IV. Warminsko-Mazurska Liqası
Stomil II Olsztyn SA
MKS Mazur Ełk
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Polşa Həvəskar Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
KS Opatówek
Stal Pleszew
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
AS Pașcani Lokomotivi
AS 2023 Todirești
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
AS Pașcani Lokomotivi
AS 2023 Todirești
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avantul Solești
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Vaslui
Viktorul Zorleni
Star Tătărăni
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. Liqa FVRZ
FC Blue Stars ZH
FK Horgen
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
İsveç Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Polşa Həvəskar Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Rydzyniak Rydzyna
Zawisza Dolsk
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Polşa Həvəskar Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Qrup 1
Sarnovianka Sarnova
Brenewia Wijewo
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Finlandiya Veikkausliiga
HJK
EİF
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
14:00
|
İsveç Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
İsveçrə Tanışma Liqası
FC Sürix II
Etoile Carouge FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
İsveçrə Tanışma Liqası
FC Rapperswil-Jona
FK Bavois
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Xorvatiya Prva NL Junior
NK Sesvete U19
NK Duqopolye U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Xorvatiya Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK İstra 1961 U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Tunis Liqa 2
SC Moknine
ES Zarzis
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Almaniya Həvəskar Bayernliqa Nord
SV Fortuna Regensburg
Würzburger FV
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Norveç 1-ci Divizion
Levanger
Sogndal IL
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Norveç 1-ci Divizion
Raufoss
Åsane
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Norveç 1-ci Divizion
HR Başlanğıc
Ranheim IL
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
İsveç Divizion 2, Norra Svealand
Arlanda FK
Dalkurd FF
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
İsveç Divizion 2, Norrland
IFK Ostersund
Lucksta IF
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
İsveç Divizion 2, Sodra Götaland
IFK Karlshamn
Österlen FF
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Norveç 1-ci Divizion
Sandnes Ulf
Moss FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Finlandiya Veikkausliiga
HJK
EİF
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Estoniya Premium Liqası
Narva Trans
Pärnu JK Vaprus
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Norveç 1-ci Divizion
Egersund
Lyn FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Slovakiya 1. Liqa, Qadınlar
SKF Zilina
GFC Topočany
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Hindistan Hindistan Super Liqası
ATK Mohun Bagan FC
Mumbai City F.C.
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Polşa Həvəskar V. Liqa – Mazowiecka
Watra Mrozy
MKS Podlasie Sokołów Podlaski
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
CS Sanandrei Timiş
AS Vulturii Igriș
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
Margina AS
CS Nițchidorf
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
Margina AS
CS Nițchidorf
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
Margina AS
CS Nițchidorf
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
14:00
|
Polşa Həvəskar V. Liqa – Mazowiecka
MKS Narew 1962 Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Polşa Həvəskar V. Liqa – Wielkopolska
Sparta Szamotuły
KP Pila
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Macarıstan Həvəskar BLSZ I. osztály
1908 SZAC Budapeşt
Budafoki MTE II
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Timiş
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Şimali İrlandiya İrlandiya Kuboku
Linfield FK
Cliftonville FK
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Çex Respublikası Divize E
TJ Slovan Bzenec
SK Batov 1930
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Çexiya F divizionu
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
İsveç Həvəskar U19 Allsvenskan
IFK Goteborg U19
IFK Norrköping U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Çex Respublikası Divize E
SFK Elko Holesov
Sternberk
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:30
|
Çexiya F divizionu
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:30
|
Macarıstan NB I, Qadınlar
Diósgyőri VTK
MOL Vidi FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:30
|
İspaniya Həvəskar Tercera Federación, Qrup 11
CE Mercadal
felanitx
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:30
|
İsveç Həvəskar U19 Allsvenskan
IFK Goteborg U19
IFK Norrköping U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:30
|
Serbiya Həvəskar Prva Liga Kragujevca
FK Hayduk Yovanovac
FK Kutlovo 1977
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Serbiya Həvəskar Prva Liga Kragujevca
FK Hayduk Yovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
14:30
|
Portuqaliya Həvəskarlar Santo Tirso Çempionatı
CPRJ Agua Longa
AB 92
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Regional Liqası RS – Zapad
OFK Lauš Banja Luka
FK Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:30
|
Serbiya Həvəskar Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Şamot Aranđelovac
FK Kalipolje Žbare
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskarlar 2. Liqa RS – İstok
FK Rudar 1925 Ugljevik
FK Stakorina Çayniçe
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Serbiya Həvəskar Zayeçarska Okruzna Liqası
FK Radnički 1946 Lubnica
FSU Kraljevica Zaječar
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Serbiya Həvəskar Zayeçarska Okruzna Liqası
FK BSK Boqovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Serbiya Həvəskar Zayeçarska Okruzna Liqası
FK BSK Boqovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Serbiya Həvəskar Borska Okruzna Liqası
FK Poreč Donji Milanovac
FK Sloga Kobišnica
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Sloveniya Həvəskarlar Gorenjska Nogometna Liqası
NK Naklo
NK Velesovo-Çerklje
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Sloveniya Həvəskarlar Gorenjska Nogometna Liqası
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Sloveniya Həvəskarlar Gorenjska Nogometna Liqası
NK Sava Kranj
NK Bled-Bohinj Hirter
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Sloveniya Həvəskarlar Gorenjska Nogometna Liqası
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Sloveniya Həvəskarlar Gorenjska Nogometna Liqası
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
14:30
|
Sloveniya Həvəskarlar Gorenjska Nogometna Liqası
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:30
|
Sloveniya Həvəskarlar Gorenjska Nogometna Liqası
ŠD Polet
Britof
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:30
|
Sloveniya Həvəskarlar Gorenjska Nogometna Liqası
NK Naklo
NK Velesovo-Çerklje
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:30
|
Sloveniya Həvəskarlar Gorenjska Nogometna Liqası
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
14:30
|
Sloveniya Həvəskarlar Gorenjska Nogometna Liqası
ŠD Preddvor
ŠD Visoko
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Vointa Cleja
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Valça
AS Stejarul Vlădeşti 2009
ACS Corona Mihaesti
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Valça
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Porto I Divizionu – Seriya 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Xorvatiya Pojatno
NK Kupinec
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Sloveniya Həvəskar 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Polşa Həvəskar IV. Liqa - Pomorska
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Sloveniya Həvəskar 1. MNL Murska Sobota
NK Cankova
ŠD NK Križevci
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Serbiya Həvəskar PFL Pançevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kaçarevo
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Slovakiya 2. Liqa
Slavoy Trebişov
KFC Komarno
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Vointa Cleja
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Serbiya Həvəskar Medjuopštinska liga Sever
FK Osaonica Bagrdan
FK Mladost Konçarevo
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Karas Severin
CS Moldova Noua
FC Nera Boqodinț
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Sloveniya Həvəskar 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Brestovac Garešnički Brestovac
NK Kamen Sirč
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Xorvatiya Pojatno
NK Kupinec
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. Zagrebačka NL
NK Şparta
NK Mladost Buzin
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Kutina
NK Moslavina Donja Qraçenica
NK Matija Qubec Kutina
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Qadın Portuqaliya Milli Çempionatı
SC Braga
Damaiense
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Serbiya Həvəskar PFL Pançevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kaçarevo
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Macarıstan Həvəskar Nyír-Bataqlıq Megyei I. osztály
Nyírbátori LSE
Újfehértó SE
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Valça
AS Crețeni
AS Viitorul Pietrari
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Valça
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
AFC Bubu
Flamura Roșie Săscut AS
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
ACS Gauss Bacau
AS Negri
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Magić çamadanı
NK Posavac Davor
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Porto I Divizionu – Seriya 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Serbiya Həvəskarlar 2. Juznobanatska liqası “İstok”
FK Sloga Margita
FK Banat Vrşaç
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
ACS Bamirom Dumbrăveni
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Polşa Həvəskar IV. Liqa - Pomorska
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. Zagrebačka NL
NK Şparta
NK Mladost Buzin
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
15:00
|
Qadın Portuqaliya Milli Çempionatı
SC Braga
Damaiense
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Valça
AS Stejarul Vlădeşti 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Vointa Cleja
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
15:00
|
Avstriya Həvəskar Regionalliqası Qərb
SC Imst 1933
SC Röthis
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Avstriya Həvəskar Regionalliqası Qərb
TSV St. John
RW Rankweil
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
İsveçrə Tanışma Liqası
Bazel II
SC Brühl SG
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Slovakiya 2. Liqa
FC Petrzalka 1898
1. FK Tatran Preşov
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskarlar 2. Liqa FBiH – Zapad
NK Vitez
FK Vitez
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskarlar 2. Liqa FBiH – Zapad
NK Romari Vitez
NK Podgrmeč Sanski Most
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Çexiya B Divizionu
FK Ostrov
FK Seko Louny
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Avstriya Həvəskar Regionalliqası Qərb
Dornbirner SV
SK Bischofshofen
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
İsveçrə Qadınlar Super Liqası
FC Rapperswil-Jona
Frauenteam Thun Berner Oberland
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Slovakiya 3. Liqa, Qərb
MŠK Fomat Martin
MFK Dubnica
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Starigrad
NK Prugovac
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. Liqa FBIH – Centar
FK Mošçanica Sarayevo
NK Natron Maglaj
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Slovakiya 2. Liqa
Slavoy Trebişov
KFC Komarno
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Sloveniya 2. SNL
NK Tabor Sezana
ND Qorica
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Macarıstan NB I, Qadınlar
MTK Macarıstan
Szent Mihaly SE
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinoqradçi
NK Tomislav Şaq
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinoqradçi
NK Tomislav Şaq
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
15:00
|
Qana Kintampo zonası
Kintampo Fighters FC
Kintampo Kwese FC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Portuqaliya Həvəskarlar Santo Tirso Çempionatı
FC Burgães
AMCH Ringe
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Portuqaliya Həvəskarlar Santo Tirso Çempionatı
FC Burgães
AMCH Ringe
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Macarıstan Həvəskar BLSZ I. osztály
43. sz. Építők SK
Szent István SE
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Polşa Həvəskar IV. Liqa - Wielkopolska
Mərkəzi Ostrów Wielkopolski
Pogoń Lobenica
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Područna Liqası – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Područna Liqası – Banja Luka
Rekreativ Banja Luka
FK Zmijanje
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Područna Liqası – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Područna Liqası – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Područna Liqası – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Područna Liqası – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Područna Liqası – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Arad
CS Victoria Nadlac
ACS ACB Ineu II
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Područna Liqası – Banja Luka
Rekreativ Banja Luka
FK Zmijanje
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
JKS Czarni 1910 Jasło
MKS Ostoja Kołaczyce
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Sürahi
NK Samoborski Otok
NK Ostrna
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Našice
NK Şipovac
NK Poqanovçi
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Našice
NK Şipovac
NK Poqanovçi
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Mladost Draž
NK Motičina
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Sürahi
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Sürahi
NK Dinamo Dezanovac
NK Lasta Palešnik
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Sürahi
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Sürahi
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Arad
CS Podgoria Pancota
CS Victoria Zabrani
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Serbiya Həvəskar Voyvođanska Liqası “İstok”
FK Jedinstvo Vlajkovac
FK Mladost Omoljica
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
Varfurile AS
CS Viitorul Satu Nou
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
Varfurile AS
CS Viitorul Satu Nou
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Livade
NK Novigrad 1947
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Serbiya Həvəskar MFL Sombor – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Serbiya Həvəskar MFL Sombor – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Sürahi
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Sürahi
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. Liqa FVRZ
Regensdorf FK
FK Urdorf
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Azərbaycan Milli Premyer Liqası
Qarabağ
Neftçi Bakı PFK
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Radnik Majur
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Xorvatiya 3. NL – Centar
NK Kurilovec
HNK Segesta
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. Liqa FVRZ
Regensdorf FK
FK Urdorf
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Meksika U23 Liqa MX, Apertura
CF Pachuca U23
Puebla FC U23
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
15:30
|
Polşa I Liqa
KS Lechia Qdansk
GKS Tychy
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
15:30
|
Serbiya Həvəskar Druqa Novosadska Liqası
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puaça Novi Sad
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Serbiya Həvəskar Druqa Novosadska Liqası
FK Miletiç Moşorin
FK. Sofex Futog
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Serbiya Həvəskar Druqa Novosadska Liqası
FK Titel
FK Borac Rakovac
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Serbiya Həvəskar Druqa Novosadska Liqası
FK Železničar Novi Sad
FK Hajduk Qardinovci
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Serbiya Həvəskar Druqa Novosadska Liqası
FK Titel
FK Borac Rakovac
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Serbiya Həvəskar Druqa Novosadska Liqası
FK Obilić Vilovo
FK Vinogradar Ledinci
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Serbiya Həvəskar Druqa Novosadska Liqası
FK Miletiç Moşorin
FK. Sofex Futog
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Serbiya Həvəskar Druqa Novosadska Liqası
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puaça Novi Sad
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Polşa Həvəskar Liqası Okreqova – Varşava I
Bug Wyszków
Wicher Kobyłka
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Macarıstan Həvəskar BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Union FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Borac Drenovci
NK Slavonac Gradiste
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
16:00
|
Hollandiya Həvəskar Derde Divizionu
VV UNA
hsv hoek
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
16:00
|
19 yaşadək futbolçular arasında Portuqaliya çempionatı
Paços de Ferreira U19
Boavişta FK U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
16:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
16:00
|
Hollandiya Həvəskar Derde Divizionu
HV & CV Tez
VV Kloatinge
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
16:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Alqarve I Divizionu
FC Carvoeiro United
Padernense klubu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
16:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
16:00
|
İsveçrə Qadınlar Super Liqası
Basel
FC Sankt Gallen-Staad
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
16:00
|
19 yaşadək futbolçular arasında Portuqaliya çempionatı
SC Farense U19
Benfika U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
16:00
|
19 yaşadək futbolçular arasında Portuqaliya çempionatı
Paços de Ferreira U19
Boavişta FK U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
16:00
|
19 yaşadək futbolçular arasında Portuqaliya çempionatı
Lusitania FC Lourosa U19
Gil Visente FK U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
16:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Niederrhein
KFC Uerdingen 05
Mülheimer FC 97
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
16:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Beja II Divizionu – 2-ci Mərhələ
Barrancos FK
SC Ferreirense
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
16:30
|
İspaniya La Liqası
Girona
Barcelona
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
17:00
|
İsveçrə Qadınlar Super Liqası
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
17:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. FTC Liqası
AC Ravecchia
Vedecio Calcio
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
17:00
|
İsveçrə Qadınlar Super Liqası
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
17:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. FTC Liqası
AC Ravecchia
Vedecio Calcio
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
17:00
|
Avstriya Həvəskar Regionalliqa Mərkəzi
USV Weindorf St Anna am Aigen
Sparkasse Gleisdorf
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
17:00
|
ABŞ MLS Next Pro
Yeni İngiltərə İnqilabı II
Chicago Fire FC II
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
17:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Westfalen
Türkspor Dortmund 2000
ASC Dortmund
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
17:00
|
İsveçrə Qadınlar Super Liqası
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
17:00
|
Meksika Premyer Liqası A Seriyası, 1-ci qrup
Tamaulipas Muxtar Universiteti
Mineros de Fresnillo FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
18:00
|
Mexico Liga MX, Qadınlar, Clausura
UNAM Cougars
Queretaro
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
18:00
|
Braziliya U20 Capixaba – C qrupu
Rio Branco-ES U20
Nova Venécia U20
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
18:00
|
Braziliya Həvəskar U17 Qauço – A qrupu
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
18:00
|
Braziliya Həvəskar U17 Qauço – A qrupu
San Luiz U17
Gənclər U17
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
18:00
|
Braziliya U20 Capixaba – C qrupu
Rio Branco-ES U20
Nova Venécia U20
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
18:00
|
Braziliya Həvəskar U17 Qauço – A qrupu
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
18:00
|
Braziliya Həvəskar U17 Qauço – A qrupu
San Luiz U17
Gənclər U17
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
18:00
|
Mexico Liga MX, Qadınlar, Clausura
UNAM Cougars
Queretaro
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
18:00
|
Peru Liqa 1
Los Chankas CYC
Cusco FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
18:00
|
Braziliya U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 Nation
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
18:00
|
Braziliya U20 Catarinense
Chapecoense U20
Barra FC U20
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
18:00
|
Braziliya U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Criciúma U20
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Argentina Həvəskar General Roca – Birinci Divizion
CA Nicolás Bruzone – SUB 14
CS və D. Barrio Quirno – SUB 14
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Argentina Həvəskar General Roca – Birinci Divizion
Cultural Del Campillo - SUB 14
Mədəni Mattaldi – SUB 14
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Argentina Həvəskar General Roca – Birinci Divizion
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Braziliya U20 Paranaense – 1-ci mərhələ, A qrupu
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Braziliya U20 Paranaense – 1-ci mərhələ, A qrupu
Rolandia EC U20
İratiya U20
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Norveç 2-ci Divizion Qrup 2
Stjørdals/Blink
Tromsdalen UIL
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
İspaniya Liqası F
Granada
Barcelona
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Argentina Həvəskar General Roca – Birinci Divizion
Ind'te de Ranqueles - SUB 14
C. A. Talleres – SUB 14
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Braziliya U20 Paranaense – 1-ci mərhələ, A qrupu
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Argentina Həvəskar General Roca – Birinci Divizion
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
İspaniya Liqası F
Granada
Barcelona
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
18:30
|
Braziliya U20 Paranaense – 1-ci mərhələ, A qrupu
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
18:30
|
Braziliya Həvəskar U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Braziliya Həvəskar U17 Cearense
Ceará U17
Dəmiryolu U17
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Braziliya Həvəskar U17 Cearense
Ceará U17
Dəmiryolu U17
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Braziliya Həvəskar U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Aliança-CE U17
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Braziliya Həvəskar U17 Cearense
Santa Cruz FC-CE U17
Fortaleza U17
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
18:30
|
Braziliya Həvəskar U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Hovuz A
ABŞ Ansoise
CS Bouillantais
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Hovuz A
Əjdaha AS
Basse-Terre Racing Club
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Hovuz A
AC Saint-Robert
AY
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Hovuz A
J.S. Vieux Sakinləri
CS Capesterrien
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
20:00
|
Fransa Həvəskar Qvadelup Region 1
ABŞ Baie-Mahault
Phare du Kanal
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/04
20:00
|
Kolumbiya Qadınlar Liqası
Müstəqil Medellin
CD Cortuluá
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 - Hovuz A
ASC Carénage
Mondial klubu
|
1.5 qoldan çox
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 - Hovuz A
ASC Carénage
Mondial klubu
|
2.5 qoldan çox
|
05/04
20:30
|
Ekvador LigaPro Seriya A
Mushuc Rune
LDU
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
21:00
|
ABŞ MLS Next Pro
Chattanooga FK
Orlando Siti B
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
23:00
|
Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Muniz
Mərkəzi Córdoba de Rosario
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
23:00
|
Mexico Liga MX, Qadınlar, Clausura
Pachuca
Tigres UANL
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
23:30
|
ABŞ MLS
San-Xose zəlzələləri
Los Angeles FC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/04
23:30
|
ABŞ MLS
İnter Mayami CF
New York Red Bulls
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
01:06
|
Mexico Liga MX, Qadınlar, Clausura
Santos Laguna
Mazatlan FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
01:06
|
Mexico Liga MX, Qadınlar, Clausura
Santos Laguna
Mazatlan FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
02:00
|
ABŞ Milli Qadınlar Futbol Liqası
Portland Thorns FK
Vaşinqton Ruhu
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
02:00
|
ABŞ USL Çempionatı
Monterey Bay FK
Indy Eleven
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
02:00
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Qərb ətrafı FK
Stop Out SC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
03:00
|
Fici Digicel Premyer Liqası
Nadi FK
Suva FK
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
03:10
|
Mexico Liga MX, Qadınlar, Clausura
FC Juarez
Klub Amerika
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
03:10
|
Mexico Liga MX, Qadınlar, Clausura
FC Juarez
Klub Amerika
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
03:30
|
Tahiti Liqa 1 Vini
AS Central Sport
Tefana AS
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
04:00
|
Yaponiya Nadeshiko Liqası, Div. 1, Qadınlar
Orca Kamogawa FK
Ehime FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
05:00
|
Avstraliya NPL, Yeni Cənubi Uels
Wollongong Wolves
Central Coast Mariners Gəncləri
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
05:00
|
Avstraliya NPL, Yeni Cənubi Uels
Sidney Yunayted
Western Sydney Wanderers Gəncləri
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
05:00
|
Avstraliya Viktoriya Premyer Liqası Qadınlar
Calder United SC
Preston Lions
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
05:00
|
Avstraliya NPL, Yeni Cənubi Uels
Sidney Yunayted
Western Sydney Wanderers Gəncləri
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
07:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Gözəl Tur FC
Bussdors Utd FK
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
07:00
|
Çin CFA İkinci Divizion Liqası
Langfang Glory City FK
Shaanxi Union FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
07:00
|
İspaniya Həvəskar Veteranlar Liqası Madrid Şimal
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FK (V)
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
07:00
|
İspaniya Həvəskar Veteranlar Liqası Madrid Şimal
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FK (V)
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
07:00
|
İspaniya Həvəskar Veteranlar Liqası Madrid Şimal
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
07:00
|
İspaniya Həvəskar Veteranlar Liqası Madrid Şimal
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
07:00
|
İspaniya Həvəskar Veteranlar Liqası Madrid Şimal
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
07:00
|
İspaniya Həvəskar Veteranlar Liqası Madrid Şimal
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
07:30
|
Çin CFA İkinci Divizion Liqası
Xi An Ronghai
Shandong Taishan B
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
AS Viitorul Bereşti-Tazlău
AS Vulturul Măgireşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
CS Sportul Oneşti
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Proqresul Perișoru
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
ASA Avantul Tătăruşi
AS Viitorul Brăeşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
Voința Moțca
AS Biruința Miroslovești
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avantul Pietroiu
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
CS Sportul Oneşti
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
AS Bârsăneşti
CS Doftean
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
AS Viitorul Bereşti-Tazlău
AS Vulturul Măgireşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Proqresul Perișoru
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Osvit Đelekovec
NK Drava Novigrad Podravski
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
08:00
|
Qana Kintampo zonası
Kintampo New Vision FC
Yakam FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
AS Progresul Deleni
AS Biruința Miroslovești
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
Voința Moțca
AS Pașcani Lokomotivi
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
AS Viitorul Brăeşti
AS 2023 Todirești
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
AS Viitorul Brăeşti
AS 2023 Todirești
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
Voința Moțca
AS Pașcani Lokomotivi
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
Spicul Heleșteni
FC Recolta Conțești
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
CS Unirea Mirceşti
Viitorul Hărmănești
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yaş
Stejarul Sineşti
Victoria Lețcani AS
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yaş
USV Iași AS
AS Tonmir Iaşi
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yaş
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yaş
Stejarul Sineşti
Victoria Lețcani AS
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Yaş
USV Iași AS
AS Tonmir Iaşi
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
İspaniya Həvəskar Veteranlar Liqası Madrid Şimal
Kosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
İspaniya Həvəskar Veteranlar Liqası Madrid Şimal
Kosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
CS Gloria Româneşti
AS Biruinta Movileni
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
Vointa Bosia
Poiana Popeşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
CS Dumeşti
CS Tomești
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
FC Viitorul Plugari
Voința Voineşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
Vointa Bosia
Poiana Popeşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
FC Viitorul Plugari
Voința Voineşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
CS Dumeşti
CS Tomești
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
CS Gloria Româneşti
AS Biruinta Movileni
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:15
|
Çexiya CFL
Slovan Liberec U21
FK Hradec Kralove B
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:15
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. Liqa FVRZ
FC Wettswil-Bonstetten 2
FK Seefeld Sürix
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:15
|
Monqolustan Premyer Liqası
FC Bavarians
Xoromxon klubu
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:15
|
Monqolustan Premyer Liqası
FC Bavarians
Xoromxon klubu
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
08:15
|
Monqolustan Premyer Liqası
FC Bavarians
Xoromxon klubu
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
08:30
|
Avstriya Həvəskar Regionalliqa Mərkəzi
ASK Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
08:30
|
Avstriya Həvəskar Regionalliqa Mərkəzi
ASK Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
08:30
|
Avstriya Həvəskar Regionalliqa Mərkəzi
ASK Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
09:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL S/SW
TSV 1860 Münhen U19
Maynts 05 U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mirceşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
İtaliya Həvəskar Ecccellenza Lazio Girone A
ASD Aurelia Antica Aurelio
Amatrice Rieti
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
İtaliya Həvəskar Ecccellenza Lazio Girone B
ASD Vicovaro
SSD Certosa 1965
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
Çexiya CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Zivanice
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL Qərb
Bochum U19
MSV Duisburg U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL S/SW
TSV 1860 Münhen U19
Maynts 05 U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moineşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mirceşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL N/NE
Hertha Berlin U19
VfL Osnabrück U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
Çexiya CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Zivanice
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
09:00
|
Slovakiya 3. Liqa, Şərq
Slavia TU Košice
ŠK Odeva Lipany
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Ingas Fc
City Stars Fc
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
09:00
|
İspaniya Həvəskar Tercera Federación, Qrup 7
RSD Alcala
Rayo Valyekano B
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
09:00
|
Andorra Primera Divizionu
FC Ordino
CF Atletic America
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
09:00
|
Avstriya Həvəskar Bundesliqa, Qadınlar
USV Neulengbach
FC Wacker İnnsbruck
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
09:00
|
Almaniya 2. Bundesliqa, Qadınlar
Hamburger SV
1. FFC Turbin Potsdam
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
09:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL S/SW
TSV 1860 Münhen U19
Maynts 05 U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
09:00
|
Slovakiya U19
AS Trencin U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
09:00
|
Estoniya III Liqa – Lõuna piirkond
Rummu Dunamo
Vandra JK Vaprus II
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
Estoniya III Liqa – Lõuna piirkond
Rummu Dunamo
Vandra JK Vaprus II
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
Estoniya III Liqa – Lõuna piirkond
Rummu Dunamo
Vandra JK Vaprus II
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
09:00
|
Polşa Həvəskar V. Liqa – Wielkopolska
Piast Çekanov
Zawisza Łęka Opatowska
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
09:00
|
Polşa Həvəskar V. Liqa – Wielkopolska
Piast Çekanov
Zawisza Łęka Opatowska
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
09:15
|
İtaliya Həvəskar Ecccellenza Lazio Girone A
ASD Dördüncü Bələdiyyəsi
Kampus Avro 1960
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
09:30
|
Estoniya Esiliiga B
Narva Trans U21
Viljandi JK Tulevik
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
10:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. Liqa FVRZ
FC Kloten
Seuzach
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
10:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. OFV Liqası
FC Vaduz 2
Valposchiavo Kalsium
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
10:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. OFV Liqası
FC Vaduz 2
Valposchiavo Kalsium
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
10:00
|
Macarıstan NB III Kelet
Ceglédi VSE
Martfui LSE
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
10:00
|
19 yaşadək futbolçular arasında Portuqaliya çempionatı
FC Porto U19
Famalikao U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
10:00
|
İspaniya Həvəskar Tercera Federación, Qrup 12
CD Unión Sur Yaiza
Tenerife B
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
10:00
|
Qadın Portuqaliya Milli Çempionatı
Valadares Gaia
Benfica
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
10:00
|
Honq Konq Premyer Liqası
Honq Konq Reyncersləri
Honq Konq U23
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
10:00
|
Qadın Portuqaliya Milli Çempionatı
Vilaverdense FK
Marítimo
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
10:00
|
İspaniya Həvəskar Tercera Federación, Qrup 2
Luarca CF
UD Gijón Sənaye
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
10:00
|
Qana Kintampo zonası
Kintampo Great United FK
Dega FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
11:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FK Elva II
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
11:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
11:00
|
İsveç Divizion 2, Västra Götaland
Gözəl GIF
Hittarp IK
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
11:00
|
Almaniya Həvəskar Regionalliqası Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
11:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FK Elva II
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
11:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
11:00
|
Almaniya Həvəskar Regionalliqası Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
11:00
|
Danimarka Həvəskar Danmarksserien
Vorup FB
B. 1909 Odense
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
11:00
|
İsveç Həvəskar Elitetten, Qadınlar
IK Uppsala
Umeå IK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
11:00
|
Almaniya Həvəskar Regionalliqası Nordost
Viktoriya Berlin
Chemnitz FC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
11:00
|
Latviya Virsliga
Valmiera FK
RFS
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
11:00
|
Danimarka Həvəskar Danmarksserien
Horsens FS
Norresundby BK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
11:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Adı United U21
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
11:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Adı United U21
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
11:00
|
İspaniya Həvəskar Lliqa Elit Katalana
AB Ruby
Atletik Lleida
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
11:15
|
Monqolustan Premyer Liqası
Deren
TUV Buganud
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
11:30
|
Estoniya Premium Liqası
Flora Tallin
FCI Levadia Tallinn
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
11:30
|
Almaniya 2. Bundesliqa
SV 07 Elversberg
Herta Berlin
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
12:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. OFV Liqası
FK Montlingen
FC Buchs
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
12:00
|
Almaniya Həvəskar A-İyun-BL S/SW
Kayzerslautern U19
Greuther Furth U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
12:00
|
İsveç Divizion 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahalla
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
12:00
|
Çexiya 1. Liqa, Qadınlar
1. FK Slovako
SK Slavia Praha
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lixtenberq
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FK
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
12:00
|
İsveç Divizion 2, Norra Götaland
IK Gauthiod
Säffle SK
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lixtenberq
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
12:00
|
Şotlandiya Premyer Liqası Qadınlar
Spartalılar WFC
Dundee Utd WFC
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
12:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. OFV Liqası
FK Montlingen
FC Buchs
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
12:00
|
İsveç Həvəskar U19 Allsvenskan
BK Hacken U19
Kalmar FF U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
12:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. OFV Liqası
FK Montlingen
FC Buchs
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
12:00
|
İsveç Divizion 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahalla
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lixtenberq
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Süd
Einheit Rudolstadt
VfB Germania Halberstadt
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
12:00
|
İspaniya La Liqası
Osasuna
Real Betis
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
12:00
|
Norveç 3-cü Divizion, 6-ci qrup
Sprint/Jeløy
FK Mjolner
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
12:00
|
Norveç 2-ci Divizion Qrup 2
Yüksək FI
Strømmen IF
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
12:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa NOFV Nord
Herta Zehlendorf
TuS Makkabi Berlin
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
12:00
|
İsveçrə Tanışma Liqası
FC St Gallen II
FC Bulle
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
12:00
|
Çexiya 1. Liqa, Qadınlar
1. FK Slovako
SK Slavia Praha
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
12:15
|
İsveçrə Super Liqası
Basel
FC Lucerne
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
12:30
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. OFV Liqası
Altstetten
FC Mels
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
12:30
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. OFV Liqası
Altstetten
FC Mels
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
12:30
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. OFV Liqası
Altstetten
FC Mels
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
12:30
|
Avstriya Bundesliqası
SK Sturm Graz
Dr.V Hartberg
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Kosovo Superliqa və Kosoves
Malışova
SC Gjilani
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
AS Atletico Nikolae Balcescu
AFC Viitorul Dragoş Vodă 2019
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
İtaliya Həvəskar Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. OFV Liqası
FC Ems
FC Abtwil-Engelburg
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Belçika Həvəskar Tweede Afdeling VV B
Koninklijke Sporting Hasselt
RC Hades
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
AS Atletico Nikolae Balcescu
AFC Viitorul Dragoş Vodă 2019
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
İtaliya Həvəskar Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
İtaliya Həvəskar Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
ABŞ Venafro
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
İtaliya Həvəskar Promozione Molise
ASD Spinete
qardaş aeseriya
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
İtaliya Həvəskar Promozione Molise
Morcone Calcio
Oğlanlar Vairano
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
İtaliya Həvəskar Eccellenza Piemonte Girone A
Stresa Verqante
Biellese 1902
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
İsveç Damallsvenskan
Pite IF
Kristianstads DFF
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
İtaliya Həvəskar Promozione Molise
Altilia Samnium
ASD Calcio Montenero
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Rusiya Premyer Liqası Qadınlar
WFC Rubin Kazan
WFC CSKA Moskva
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Şotlandiya Premyer Liqası Qadınlar
Montrose FK
Motherwell LFC
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
FC Union 60 Bremen
KSV Vətən İdman
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Polşa Həvəskar Liqası Okreqova – Siedlce
SKS Jabłonianka Jablonna Lacka
Orzeł Unin
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 3. FTC Liqası
AC Lema
FC Rancate
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 3. FTC Liqası
FC Ligornetto
Vedeggio Calcio II
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
İsveçrə Həvəskar Erste Liga Classic
FC Langenthal
FC Qara Ulduzlar
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
13:00
|
İtaliya Həvəskar Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
ABŞ Venafro
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
13:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
13:00
|
İtaliya Həvəskar Eccellenza Toscana Girone A
River Pieve
Pro Livorno-Sorgenti
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
13:00
|
İtaliya Həvəskar Eccellenza Toscana Girone A
AC Sporting Cecina 1929
Pontebuggianese SSD
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
13:00
|
Finlandiya Veikkausliiga
Gnistan
FC Haka
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
İtaliya D Seriyası, Girone D
Sammaure
Sangiuliano şəhəri
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
İtaliya Serie B
Venezia
Feralpisalò
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
Polşa I Liqa
Wisła Plock
Lublin mühərriki
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
Polşa Ekstraklasa
MKS Korona Kielce
Piast Gliwice
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
Avstriya Həvəskar Regionalliqası Qərb
Volfurt FK
Kufstein
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
İtaliya D Seriyası, Girone H
Fidelis Andria
Gelbison
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
İsveç Damallsvenskan
Pite IF
Kristianstads DFF
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
VfB 03 Hilden
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
İngiltərə FA Qadınlar Super Liqası
Liverpool FC Qadınlar
Manchester United Qadınlar
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
İtaliya D Seriyası, Girone F
Alma Yuventus Fano
Real Monterotondo Skalo
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
İtaliya D Seriyası, Girone B
Castellanzese
Brusaporto
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
İtaliya D Seriyası, Girone A
Dertona
liqorna
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
LKS Czeluśnica
LKS Przełom Besko
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
Ajax Lasnamae
FCI Levadia Tallinn U19
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
13:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
Saku Sporting
Tallinna FC Zapoos
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:15
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennef 05
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
13:15
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennef 05
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:30
|
İtaliya Həvəskar Çərşənbə axşamı Kateqoriya Calabria – Girone A
ASD meyxanası
ASD Rogliano 1948
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
13:30
|
İtaliya Həvəskar Çərşənbə axşamı Kateqoriya Calabria – Girone A
ASD San Leonardo
LSC Life Simeri Crichi
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
13:30
|
İtaliya Həvəskar Prima Kateqoriya Calabria Girone C
ASD Pianopoli
ASD AEK Crotone
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
13:30
|
İtaliya Həvəskar Prima Kateqoriya Calabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
13:30
|
Özbəkistan Super Liqası
Bunyodkor FK
Surxon Termez
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:30
|
İtaliya Həvəskar Prima Kateqoriya Calabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:30
|
İtaliya Həvəskar Prima Kateqoriya Calabria Girone C
ASD Real Cittanova
ASD Campese
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:30
|
İtaliya Həvəskar Çərşənbə axşamı Kateqoriya Calabria – Girone A
A.S.D. Royal Casino
ASD Strongoli 2023
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:30
|
İtaliya Həvəskar Çərşənbə axşamı Kateqoriya Calabria – Girone A
A.S.D. Qrifone Catanzaro
A.S.D. Xoşbəxt Catanzaro
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
13:30
|
İtaliya Həvəskar Promozione Calabria Girone A
ASD Müqəddəs Mişel
ASD Virtus Rosarno
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
13:30
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Westfalen
TuS Ennepetal
SF Siegen
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:30
|
İtaliya Həvəskar Promozione Alto Adige – Landesliqa
SSV Ahrntal
SSV Brunico Bruneck
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:30
|
İtaliya Həvəskar Promozione Alto Adige – Landesliqa
SV Latsch
FK Gherdёina
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
13:30
|
İtaliya Həvəskar Promozione Alto Adige – Landesliqa
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
İtaliya Həvəskar Prima Kateqoriya Sardegna – Girone A
ASD Vecchio Borgo S. Elia
ADP Baunese
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
AS Farkaslaka Lupeni
Nyiko Bisericani AS
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
ACS Sandominic
AS MÜ Frumoasa
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
AS Komisz Cozmeni
AS Străduinţa Mihăileni
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
AS Gagyvize Goagiu
AS Forțeni
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
AS Radicza Sânpaul
AS Andycom Avrămeşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
Unirea Lueta AS
AS Hegyalja Vârşag
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
AS Gordon Bulgareni
AS Căpâlnita 2008
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
AS Test veriseg Atid
AS Nyiko Cobăteşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Lüksemburq Milli Divizionu
Jeunesse Esch
Sürətli Hesperanj
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Lüksemburq Fəxri Dəstəyi
FC Rodange 91
SC Bettemburg
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
İsveç Ettan, Norra
Assyriska FF
FC Stockholm International
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Macarıstan NB I, Qadınlar
Puşkaş FK
Győri ETO
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Qadın Portuqaliya Milli Çempionatı
Atletiko Ouriense
İdman CP
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Viseu I Divizionu
GD Campia
CDCP Oliveira do Douro
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
AS Ghimeș Făget Lunca de Jos
AS Borsaros Sâncrăieni
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
AS Gordon Bulgareni
AS Căpâlnita 2008
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
CS Bastya Lazarea
AS Mohos Lăzăreşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
İsveç Həvəskar U19 Allsvenskan
GIF Sundsvall U19
Östers IF U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Macarıstan NB I, Qadınlar
Puşkaş FK
Győri ETO
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
İtaliya Həvəskar Prima Kateqoriya Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seul 2010
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
İtaliya Həvəskar Prima Kateqoriya Sardegna – Girone A
Pol Libertas Barumini
ASD Sadali
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
İtaliya Həvəskar Prima Kateqoriya Sardegna – Girone A
A.S.D. Ussana Kalsio
USD Fer Massenti S. Giovanni
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
AS Piliske Tuşnad Sat
AS Miklos Marton Mădăraş
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
İtaliya Həvəskar Prima Kateqoriya Sardegna – Girone A
ASD San Marco Cabras
NGS Paulese
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
14:00
|
İsveç Həvəskar U19 Allsvenskan
AIK U19
IFK Stocksund U19
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
14:00
|
İtaliya Həvəskar Prima Kateqoriya Sardegna – Girone A
ASD Frassinetti Elmas Villasor
ABŞ Kardedu
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
14:00
|
İtaliya Həvəskar Prima Kateqoriya Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seul 2010
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
14:00
|
İtaliya Həvəskar Prima Kateqoriya Sardegna – Girone A
Pol Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
14:00
|
İspaniya Liqası F
Sporting Huelva
Levante Las Planas FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
14:00
|
Qadın Portuqaliya Milli Çempionatı
Atletiko Ouriense
İdman CP
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
14:00
|
Lüksemburq Milli Divizionu
F91 Dudelange
Birlik Titus Petange
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
14:00
|
Macarıstan NB I, Qadınlar
Puşkaş FK
Győri ETO
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
14:00
|
Estoniya Esiliiga B
FC Kuressaare U21
Adı Kalju U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
14:00
|
Bolqarıstan Həvəskar Çetvarta Liqası – AOG Şumen, Şimal
FK Veliki Preslav
FK Botev Kamenyak
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
14:00
|
Polşa Həvəskar V. Liqa – Wielkopolska
ZEFKA Kobyla Góra
LZS Cielcza
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Cim Mostar
NK Sport Talent Mostar
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
FK Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
FK Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:05
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri BƏƏ Pro Liqası
Hatta
Ajman
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:05
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri BƏƏ Pro Liqası
Hatta
Ajman
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
14:30
|
Serbiya Həvəskar Braniçevska Okruzna Liqası
FK Batovac
FK İnteqral Batuşa
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Serbiya Həvəskar Braniçevska Okruzna Liqası
FK Batovac
FK İnteqral Batuşa
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
14:30
|
İsveç Allsvenskan
Hammarby IF
IFK Varnamo
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
14:30
|
İsveçrə Super Liqası
Yverdon-Sport FK
FC Lozanna-Sport
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
14:30
|
Çexiya D Divizionu
Slavoj Polna
ədviyyat
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
14:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Područna liqa RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Buşletiç
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Područna liqa RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Područna liqa RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Buşletiç
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Područna liqa RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar Područna liqa RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
14:30
|
Serbiya Həvəskar Prva Liga Kragujevca
FK Koloniya 1929
FK Pobeda Belosevaç
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Serbiya Həvəskar Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Qrbice
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Serbiya Həvəskar Prva Liga Kragujevca
FK Koloniya 1929
FK Pobeda Belosevaç
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Serbiya Həvəskar Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Qrbice
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
14:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Enkel Popovici
NK NA Libertas Dubrovnik
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Serbiya Həvəskar Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Serbiya Həvəskar Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Omladinac Lastovo
NK Faraon Trpanj
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putnikoviç
NK Ponikve Pelješac
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putnikoviç
NK Ponikve Pelješac
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Serbiya Həvəskar Zonası "Centar"
FK Mladost Batushinac
FK Bukovik Razanj
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
14:30
|
Serbiya Həvəskar Međuopštinska liga Dunav
FK Zemlyoradnik Trnjane
FK Napredak Nabrdje
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad və Dobri
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Vatroqasak Brezova
NK Mladost Belec
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar Opştinska Liqası Pançevo-Kovin-Kovaçica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar Opştinska Liqası Pançevo-Kovin-Kovaçica-Opovo
FK Voyvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Qloqovac
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desiniç
NK Rudar Mihovljan
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Lobor
NK Đalski Qubaşevo
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK İvanska
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktoriya Vojakovac
NK Podravec Torcec
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovisce
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Biloqora Kapela
NK Zdenka 91
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – İstok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – İstok
NK Xorvatiya Nova Kapela
NK Farkaş Farkaševac
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribiç
NK Pušća
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Sisak
NK Qvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Gora
NK Novakovec
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Polşa Həvəskar IV. Warminsko-Mazurska Liqası
GKS Polşa Iłowo
MLKS Znicz Biała Piska
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Slovakiya 3. Liqa, Şərq
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskarlar 2. Liqa FBiH – Zapad
Rudar Han Bila FK
NK Rudar Kamenqrad
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Sloveniya Həvəskar Pomurska noqometna liqası
NK Polana
NK Črenšovci
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Sloveniya Həvəskar 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Boqojina
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskarlar 2. Južnobanatska liqası “Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar PFL Pançevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskarlar 2. Juznobanatska liqası “İstok”
FK Omladinac Zaqajica
FK Polet İzbiste
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar Opştinska Liqası Pançevo-Kovin-Kovaçica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoş
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Şotlandiya Premyer Liqası Qadınlar
Hamilton Akademik WFC
Aberdin LFC
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuşkani
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Sloveniya Həvəskar 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Boqojina
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar PFL Pançevo
FK Dolina Padina
FK Hajduçica
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskarlar 2. Južnobanatska liqası “Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar PFL Pançevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar PFL Pançevo
FK Budućnost Alibunar
FK Spartak 1911 Debeljaça
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskarlar 2. Juznobanatska liqası “İstok”
FK Karaş Kuştilj
FK Partizan Uljma
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskarlar 2. Juznobanatska liqası “İstok”
FK Banat Dupljaja
FK Ratar Kruščica
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar PFL Pançevo
Unirea Uzdin FK
FK Şevaç Kusiç
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskarlar 2. Južnobanatska liqası “Zapad”
FK BSK Bavanişte
FK Omladinac Deliblato
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar Opştinska Liqası Pançevo-Kovin-Kovaçica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoş
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Şotlandiya Premyer Liqası Qadınlar
Hamilton Akademik WFC
Aberdin LFC
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Braga Pro-National
Santa Maria FK
Merelinense FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – İstok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – İstok
NK Xorvatiya Nova Kapela
NK Farkaş Farkaševac
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – İstok
NK Mladost Obedišće
NK Zvekovac
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribiç
NK Pušća
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktoriya Vojakovac
NK Podravec Torcec
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Sisak
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
NK PPG Rujevac
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Sisak
NK Qvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK İvanska
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovisce
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Biloqora Kapela
NK Zdenka 91
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Kutina
NK Garic İlova
NK Şartovac
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. Zagrebačka NL
NK Sloga-Gredelj
NK İvanya Reka
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Harqita
AS Homorod Mereşti
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Harqita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Leiria I Divizionu – Serie A
ACDR Almagreira
Alegre və United Group
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Leiria I Divizionu – Serie A
Atletico Clube Avelarense
Lusitano Chão de Couce gimnaziyası
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Portuqaliya Həvəskar Castelo Branco Rayon Kuboku
GD Aguias Moradal
ADRC Pedrogao de S. Pedro
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar Opştinska Liqası Pançevo-Kovin-Kovaçica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar Opştinska Liqası Pançevo-Kovin-Kovaçica-Opovo
FK Voyvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad və Dobri
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bakau
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar PFL Pançevo
FK Dolovo
FK Buduçnost Banatski Brestovac
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuşkani
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Selna
NK Dubrava Zadubravlje
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Vatrogasac Grižići
NK Sloga Gromačnik
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Jakacina Mala
NK Gaj Zbjeg
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Stupnički Kuti
NK Roma Kali Sara
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Çaykovci
NK Omladinac Novi Grad
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Qloqovac
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Sloboda Suljkovac
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanişte
FK Omladinac Bunar
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Biloqora Kapela
NK Zdenka 91
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Harqita
AS Homorod Mereşti
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Macarıstan Həvəskar Nyír-Bataqlıq Megyei I. osztály
Nagykállói VSE
Nyíregyháza Spartak II.
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar PFL Pançevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Hayduk Hercegovac
NK Trnski Nova Rača
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK İvanska
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Polşa Həvəskar Liqası Okreqova – Siedlce
Sentyabr Żelechow
Promnik Gończyce
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Portuqaliya Həvəskar Castelo Branco Rayon Kuboku
GD Aguias Moradal
ADRC Pedrogao de S. Pedro
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuşkani
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Slovakiya 3. Liqa, Şərq
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Norveç 2-ci Divizion Qrup 2
Strindheim
Junkeren
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
NK Klanjec
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskarlar 2. Liqa FBiH – Zapad
Rudar Han Bila FK
NK Rudar Kamenqrad
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Şotlandiya Premyer Liqası Qadınlar
Hamilton Akademik WFC
Aberdin LFC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Türkiyə TFF 1. Liqa
Genclerbirligi
Giresunspor
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. FBIH Liqası – Sürahi
HNK Stolac
HNK Çapljina
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. Liqa FBIH – Centar
NK Krivaja Zavidovići
NK Bosna Visoko
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desiniç
NK Rudar Mihovljan
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. FBIH Liqası – Sürahi
FK Turbina Jablanica
NK Troglav 1918 Livno
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Norveç Eliteserien
BK Oranları
Fredrikstad FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. Liqa FBIH – Centar
FK Baton Sarayevo
NK İlyas
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Ukrayna Premyer Liqası
Şaxtyor Donetsk
Chornomorets Odessa
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Nigeriya Peşəkar Liqası
Rivers United
Sporting Lagos FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Macarıstan Həvəskar Pest Megye I. osztály
Vac VLSE
Örkény SE
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. FBIH Liqası – Sürahi
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Medjugorje
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Sürahi
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Sürahi
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Sürahi
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Qana Kintampo zonası
Kintampo Marcus FC
Kintampo Super Eagles FC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Qana GAED Division 3 – Zona 1
Adenta Gənclər İdman Akademiyası
Afrika Panthers FC
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Macarıstan Həvəskar GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Macarıstan Həvəskar GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Leiria Fəxri Division LizSport
Valeo Nazare
GD Alvaiázere
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar Opstinska Liga Lucani
FK Radnicki Turica
FK Gorušica Viça
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Leiria Fəxri Division LizSport
Valeo Nazare
GD Alvaiázere
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Leiria Fəxri Division LizSport
SCL Marrazes
GD Nazarenlilər
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar Opstinska Liga Lucani
FK Radnicki Turica
FK Gorušica Viça
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK İmsovac
NK Skok Skucani
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Polet Narta
NK Gordowa Veliki Grđevac
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Torpedo Kuševac
NK Dračice Đakovo
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Yosipovac
NK Slavonac Tenja
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Yosipovac
NK Slavonac Tenja
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Osječko-baranjska
ŠNK Ratar Piškorevci
NK FEŠK Feričanci
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Yosipovac
NK Slavonac Tenja
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Radnik Yosipovac
NK Olimpija Osijek
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Qana GAED Division 3 – Zona 1
FC Hospas
FC Young Mount
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Polşa Həvəskar V. Liqa – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Polşa Həvəskar V. Liqa – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
FK Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
FK Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Sürahi
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Sürahi
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Sürahi
NK Radnički Veliko Vukovje
NK Polet Uljanik
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Sürahi
NK İlova Tomaşica
NK Junak Veliki Pašijan
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar MFL Sombor – 1. razred
FK Radnički Sombor
FK Borac Backki Graçac
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar Opstinska Liga Lucani
FK Vrelo Gornja Kravarica
FK Voćar Kotraža
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Sürahi
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Sürahi
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Tələbələri
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Tələbələri
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Saat
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Zagrebačka – Sürahi
NK Buna
NK Vatrogasac Kobilić
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Saat
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Saat
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Galeb Juricani
NK Marušići
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Estoniya II Liqa – Lõuna/Lääne piirkond
Salam JK
Ödənişli Linnameeskond III
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:00
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Istarska
NK Visnjan 1957
NK Peroj
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar MFL Sombor – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar MFL Sombor – 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar MFL Sombor – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar MFL Sombor – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar MFL Sombor – 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Serbiya Həvəskar MFL Sombor – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Polşa Həvəskar IV. Liqa – İsveçrə
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:00
|
Polşa Həvəskar IV. Liqa – İsveçrə
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:10
|
Şotlandiya Premyer Liqası Qadınlar
Qlazqo şəhəri LFC
Hibernian WFC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnicki Vukovar
NK Petrovçi
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Ryečina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Vihor Başka
NK Losinj
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Ryečina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Đakovo
NK Šokadija Strizivojna
NK Budućnost Gorjani
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Ryečina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnicki Vukovar
NK Petrovçi
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Đakovo
NK Slavoniya Budrovçi
NK Dinamo Trnava
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Risnjak Lokve
NK Željezničar Moravice
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Beli Manastir
NK Ribar Kopacevo
NK Petlovac
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Vrbanja
NK Posavac Posavski Podqayci
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Baranjska liqa
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Baranjska liqa
NK Davor Branjina
NK Xorvatiya Branjin Vrh
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Baranjska liqa
NK Luc
NK Zmaj Zmajevac
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Stari Grad Rijeka
NK Mrkopalj
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Baranjska liqa
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Baranjska liqa
NK Davor Branjina
NK Xorvatiya Branjin Vrh
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Baranjska liqa
ŠNK Grozd Kotlina
NK Radnički Mirkovac
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 3. ŽNL Baranjska liqa
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Neqoslavçi
HNK Fruškogorac Ilok
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Neqoslavçi
HNK Fruškogorac Ilok
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Komletinci
NK Mladost Vođinci
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
15:45
|
Xorvatiya Həvəskar 1. ŽNL Požeško-slavonska
NK Omladinac Çaqlin
NK Slaven Gradac
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
16:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Setubal II Divizionu
FC Barreirense B
ACRUT Zambujalense
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
16:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Setubal II Divizionu
GD Sesimbra
Estrela St. Andre
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
16:00
|
İspaniya Həvəskarlar 1-ci İl Həvəskarlar Divizionu, Primera – Zamora
CD İnter Los Valles
Racing Club Benavente
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
16:00
|
Estoniya Meistriliiga Qadınlar
JK Tabasalu
Tartu Tammeka Qadınlar
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
16:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Lissabon I Divizionu
URD şinləri
Malveirada
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
16:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Aveiro I Divizionu Cənub Zonası
LAAC
CCR Valega
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
16:00
|
İspaniya Həvəskarlar 1-ci İl Həvəskarlar Divizionu, Primera – Zamora
CD İnter Los Valles
Racing Club Benavente
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
16:00
|
Portuqaliya Həvəskar AF Vila Real Şərəf Bölməsi - Seriya A
GD Cerva
FC Fontelas
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
16:00
|
Misir Premyer Liqası
tüstü
Zamalek SC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
16:00
|
Estoniya Meistriliiga Qadınlar
JK Tabasalu
Tartu Tammeka Qadınlar
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
16:00
|
İspaniya Həvəskar Tercera Federación, Qrup 3
SD Solares Medio Cudeyo
UC kartları
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
16:00
|
Portuqaliya Portuqaliya çempionatı
Vitoria de Setubal
SC Lusitânia
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
16:00
|
İspaniya Həvəskar Tercera Federación, Qrup 18
AD San Klemente
Atletiko Tomelloso
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
16:00
|
Türkiyə Super Liqası
Qaziantep FK
Hatayspor
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
16:00
|
İspaniya Həvəskar Tercera Federación, Qrup 13
CD Plus Ultra
Real Murcia B
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
16:30
|
İspaniya Həvəskar Tercera Federación, Qrup 2
Real Titanico FC
Condal klubu
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
16:45
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri BƏƏ Pro Liqası
Al Jazeera
Baniyas
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
17:00
|
Danimarka 1-ci Divizion
AaB
Hobro
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
17:00
|
ABŞ Milli Qadınlar Futbol Liqası
Houston Daş
Kansas City Cərəyanı
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
17:15
|
Küveyt Küveyt Liqası
Kazma SC
Əl-Cəhra
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
17:15
|
Norveç Eliteserien
Vikinq FK
Tromso IL
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
17:30
|
Almaniya 3. Liqa
İnqolştadt 04
SV Waldhof Mannheim
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
17:55
|
Polşa Həvəskar V. Liqa – Wielkopolska
Przemysław Poznan
GKS Dopiewo
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
18:00
|
Braziliya Brasileiro Série A, Qadınlar
Red Bull Bragantino
Real Brasilia FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion A
Club Atletico Alianza Sport
Mərkəzi Córdoba de Rosario B
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion A
"Atletiko San Telmo" klubu
Unión Rosario Uşaq İdman Qrupu
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, B Divizionu
Club Deportivo və Social Lux
İdman və İstirahət Birliyi BANCO
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, B Divizionu
Atletiko Fişerton klubu
Leones de Rosario FK
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion C
İdman İstirahət Klubu 14 iyun
Jorgito Juniors Fútbol Club
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion C
Associón Civil Sarmiento Fútbol Club
Botafogo İdman Qrupu
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion C
Associón Civil Club Maria Reina
İdman İstirahət Klubu 14 iyun
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion C
Jorgito Juniors Fútbol Club
"Atletiko Sparta" klubu
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion C
Olympia Futbol Məktəbi
Polideportivo Ölkə Klubu San Xose
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion C
Polideportivo Ölkə Klubu San Xose
Associón Civil Club Maria Reina
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion C
"Atletiko Sparta" klubu
Qran Rosario klubu
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion C
Jorgito Juniors Fútbol Club
"Atletiko Sparta" klubu
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion C
Olympia Futbol Məktəbi
Polideportivo Ölkə Klubu San Xose
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion C
Polideportivo Ölkə Klubu San Xose
Associón Civil Club Maria Reina
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion C
"Atletiko Sparta" klubu
Qran Rosario klubu
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
18:30
|
Braziliya Həvəskar Super Kuboku Noroest - A qrupu
EC Italva
Portiuncula EC
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
18:30
|
Argentina Həvəskar Liqası Rosarina de Fútbol, Divizion C
Olympia Futbol Məktəbi
Polideportivo Ölkə Klubu San Xose
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
18:30
|
Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Muniz
Mərkəzi Córdoba de Rosario
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
18:30
|
İspaniya Liqası F
Madrid CFF
Real Madrid Qadınlar
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
19:00
|
Guadeloupe Regionale 3 - Hovuz A
JTR
Alyans FK
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
19:00
|
ABŞ MLS Next Pro
Toronto FC II
Columbus Crew 2
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
19:00
|
ABŞ MLS Next Pro
Filadelfiya İttifaqı II
Huntsville City FK
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/05
19:00
|
Argentina Həvəskar General Roca – Birinci Divizion
SC Nelson Tomas Page
CA Nikolas Bruzone
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
19:00
|
ABŞ MLS Next Pro
Toronto FC II
Columbus Crew 2
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
19:00
|
Braziliya Braziliya Braziliya A Seriyası
Grêmio
Criciúma
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
19:30
|
Braziliya Braziliya Braziliya Seriyası C
Figueirense
Aparecidadan
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
20:00
|
Argentina Həvəskar Liqası Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
CSD Newbery & Everton
AMC Atletico Guatimozin
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Hovuz A
Əjdaha AS
Basse-Terre Racing Club
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Hovuz A
AC Saint-Robert
AY
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Hovuz A
J.S. Vieux Sakinləri
CS Capesterrien
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
20:00
|
Aruba Şərəf Bölməsi
SV Atletico Santa Fe
Conq Aruba
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
21:00
|
Çili Primera Divizionu, Qadınlar
Cobresal
Fələstin
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
21:00
|
Argentina Primera Divizionu, Qadınlar
Boca Juniors
Racing Club
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
21:30
|
Bahamalar BFA Böyük Liqası
Baha Juniors
Westside Renegades
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
21:30
|
Bahamalar BFA Böyük Liqası
Baha Juniors
Westside Renegades
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
22:00
|
Aruba Şərəf Bölməsi
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
1.5 qoldan çox
|
05/05
22:00
|
Aruba Şərəf Bölməsi
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
22:00
|
Kolumbiya Qadınlar Liqası
Müstəqil Medellin
CD Cortuluá
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
22:00
|
Dominikan Respublikası Dominikan Futbol Liqası
Atletico Vega Real FC
Moca FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/05
22:00
|
Dominikan Respublikası Dominikan Futbol Liqası
Atletico Vega Real FC
Moca FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
23:00
|
Kosta Rika Primera Divizionu, Klausura
Liberiya bələdiyyəsi
Yunanıstan bələdiyyəsi
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/05
23:00
|
Kosta Rika Primera Divizionu, Qadınlar
CCdr Perez Zeledon
Mavi sunami FF
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
00:00
|
ABŞ Milli Qadınlar Futbol Liqası
Bay FK
Çikaqo Qırmızı Ulduzlar
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
04:00
|
Yaponiya Nadeshiko Liqası, Div. 1, Qadınlar
NGU Naqoya FK
Iga FC Kunoichi
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
05:00
|
Yaponiya J3 Liqası
Teqevajaro Miyazaki
AC Nagano Partnyor
|
1.5 qoldan çox
|
05/06
05:00
|
Yaponiya J3 Liqası
Teqevajaro Miyazaki
AC Nagano Partnyor
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/06
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Dranceni
|
1.5 qoldan çox
|
05/06
08:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Dranceni
|
2.5 qoldan çox
|
05/06
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Hope Of Glory Fc
Ibom Youth FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
10:30
|
Avstraliya NPL 2, Viktoriya
Brunswick City SC
Preston Lions FK
|
1.5 qoldan çox
|
05/06
10:30
|
Avstraliya NPL 2, Viktoriya
Brunswick City SC
Preston Lions FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/06
10:30
|
Avstraliya NPL 2, Viktoriya
Brunswick City SC
Preston Lions FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
10:30
|
Avstraliya NPL, Viktoriya
Oakleigh topları
Moreland City FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
11:00
|
Tanzaniya Premyer Liqası
İhefu FK
Namunqo FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
11:00
|
İtaliya Campionato Bahar 1
Empoli U19
Sassuolo U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
12:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Şeffild Yunayted U21
Crewe Alexandra U21
|
1.5 qoldan çox
|
05/06
12:30
|
Azərbaycan ikinci liqa
Kür-Araz FK
Sheki City FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/06
14:05
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri BƏƏ Pro Liqası
Əl Bataeh
Əl Vəsl
|
1.5 qoldan çox
|
05/06
14:05
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri BƏƏ Pro Liqası
Əl Bataeh
Əl Vəsl
|
2.5 qoldan çox
|
05/06
14:05
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri BƏƏ Pro Liqası
Əl Bataeh
Əl Vəsl
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
15:00
|
Azərbaycan Milli Premyer Liqası
Səbail FK
Qəbələ FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
16:00
|
Küveyt Küveyt Liqası
Əl Fehaheel
Əl-Küveyt
|
1.5 qoldan çox
|
05/06
16:00
|
Norveç 2-ci Divizion Qrup 1
Flekkerøy
Viking FK II
|
2.5 qoldan çox
|
05/06
16:00
|
Norveç 2-ci Divizion Qrup 1
Flekkerøy
Viking FK II
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/06
16:00
|
İtaliya Serie A
Salernitana
Atalanta
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
16:00
|
Estoniya Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
JK Tallinna Kalev U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
16:00
|
Küveyt Küveyt Liqası
Əl Fehaheel
Əl-Küveyt
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Xorvatiya Boqdanovçi – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veteran
|
2.5 qoldan çox
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Xorvatiya Boqdanovçi – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veteran
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – Veterani
|
2.5 qoldan çox
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – Veterani
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Veteran
|
1.5 qoldan çox
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Veteran
|
2.5 qoldan çox
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Veteran
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veteran
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
1.5 qoldan çox
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veteran
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
2.5 qoldan çox
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veteran
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veteran
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
2.5 qoldan çox
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veteran
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veteran
Vukovarski Veteranı
|
1.5 qoldan çox
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veteran
Vukovarski Veteranı
|
2.5 qoldan çox
|
05/06
16:00
|
Xorvatiya Həvəskar Liqası Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veteran
Vukovarski Veteranı
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/06
16:45
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri BƏƏ Pro Liqası
Şabab Əl-Əhli Dubay
Əl-Şarja
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/06
17:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqa Rheinland-Pfalz/Saar
FV Dudenhofen
Ayntraxt Trier
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
17:30
|
İsrail Premyer Liqası
Beitar Qüds
Aşdod SC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/06
23:00
|
Aruba Şərəf Bölməsi
SV Caiquetio
CD Rooi Afo
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/07
00:00
|
Braziliya Brasileiro Série A, Qadınlar
Amerika Mineiro
Flamengo
|
1.5 qoldan çox
|
05/07
01:00
|
Aruba Şərəf Bölməsi
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
1.5 qoldan çox
|
05/07
01:00
|
Aruba Şərəf Bölməsi
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
2.5 qoldan çox
|
05/07
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
1.5 qoldan çox
|
05/07
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
2.5 qoldan çox
|
05/07
09:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/07
12:00
|
Azərbaycan ikinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
1.5 qoldan çox
|
05/07
12:00
|
Azərbaycan ikinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/07
12:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
2.5 qoldan çox
|
05/07
12:00
|
Slovakiya U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
2.5 qoldan çox
|
05/07
12:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Peterborough United U21
Koventri Siti U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/07
12:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/07
12:00
|
Slovakiya U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/07
14:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Harqita
ACS Sandominic
AS Piliske Tuşnad Sat
|
2.5 qoldan çox
|
05/07
14:05
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri BƏƏ Pro Liqası
Khor Fakkan
Əl-Ayn
|
1.5 qoldan çox
|
05/07
14:05
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri BƏƏ Pro Liqası
Khor Fakkan
Əl-Ayn
|
2.5 qoldan çox
|
05/07
14:05
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri BƏƏ Pro Liqası
Khor Fakkan
Əl-Ayn
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/07
14:35
|
Küveyt Küveyt Liqası
Əl-Nasr Küveyt
Əl-Ərəbi Küveyt
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/07
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
Vointa Bosia
Poiana Popeşti
|
1.5 qoldan çox
|
05/07
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Yaş
Vointa Bosia
Poiana Popeşti
|
2.5 qoldan çox
|
05/07
16:00
|
İsrail Milli Liqası
Bnei Yehuda Təl-Əviv
Makkabi Yafo Kabilyo
|
2.5 qoldan çox
|
05/07
16:00
|
İsrail Milli Liqası
Bnei Yehuda Təl-Əviv
Makkabi Yafo Kabilyo
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/07
16:00
|
Litva LFF Kuboku
BE1 nömrə
Ekranas Panevezys
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/07
16:45
|
Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri BƏƏ Pro Liqası
Əl-Vəhda FK
Əl-Nəsr Dubay
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/07
17:00
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
1.5 qoldan çox
|
05/07
17:00
|
Almaniya Həvəskar Bremen Liqası
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
2.5 qoldan çox
|
05/07
17:50
|
Səudiyyə Ərəbistanı Divizion 1
Ciddə Klubu
Əl-Feysəli
|
1.5 qoldan çox
|
05/07
17:50
|
Səudiyyə Ərəbistanı Divizion 1
Ciddə Klubu
Əl-Feysəli
|
2.5 qoldan çox
|
05/07
18:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Kolçester Yunayted U21
Uotford U21
|
2.5 qoldan çox
|
05/07
18:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Kolçester Yunayted U21
Uotford U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
00:00
|
Aruba Şərəf Bölməsi
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
00:00
|
Aruba Şərəf Bölməsi
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
07:00
|
Slovakiya 1. Liqa, Qadınlar
Spartak Trnava
MFK Ružomberok
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
07:00
|
Yeni Zelandiya Milli Liqası
Vellinqton Feniks Qoruğu
Island Bay United
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
09:00
|
Qazaxıstan Qazaxıstan Kuboku
FK Ordabasy
FK Aktobe
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
10:30
|
Avstraliya NPL, Kvinslend
Qızıl Sahil Yunayted
Moreton City Excelsior FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
10:30
|
Avstraliya Viktoriya Premyer Liqası Qadınlar
Preston Lions
Cənubi Melburn FK
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
11:00
|
Azərbaycan Birinci Divizionu
İrəvan
Difai Ağsu
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
11:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Iganmu Futbol Klubu
Lekki United Futbol Klubu
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/08
11:00
|
Nigeriya NLO Division One Liqası - Akure Mərkəzi
Iganmu Futbol Klubu
Lekki United Futbol Klubu
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
12:00
|
Danimarka Həvəskar Danmarksserien
AB Tarnby
B 1908
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
12:00
|
Ermənistan Birinci Liqası
Onor
FK Ararat II
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
12:30
|
Çexiya U19 1-ci Divizion
MFK Frydek Mistek U19
MFK Karvina U19
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
14:00
|
Albaniya Kategoria və Pare
KF Luz i Vogël 2008
KF Vora
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
14:30
|
Serbiya Həvəskarlar Liqası
FK Mladi Rudar Bukovik
Omladinac Donja Rača
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
14:30
|
Çex Respublikası Divize E
TJ Slovan Bzenec
Vsetin FK
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
14:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Karas Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croația Clocotici
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
14:30
|
Misir İkinci Divizionu
Makadi FK
Nogoom FK
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
14:30
|
Misir İkinci Divizionu
Misr Əl-Məkkəsə
Dickernis SC
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
14:30
|
Fransa Divizion 1, Qadınlar
EA Guingamp
Le Havre AC
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
14:30
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Karas Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croația Clocotici
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
14:30
|
Fransa Divizion 1, Qadınlar
FC Fleury 91
Montpellier HSC
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
14:30
|
Misir İkinci Divizionu
Misr Əl-Məkkəsə
Dickernis SC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
14:30
|
Fransa Divizion 1, Qadınlar
Paris FC
Dijon FCO
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
14:30
|
Serbiya Həvəskar Zayeçarska Okruzna Liqası
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midzor Kalna
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
14:30
|
Serbiya Həvəskar Zayeçarska Okruzna Liqası
FK Osniç
FK BSK Boqovina
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
14:30
|
Serbiya Həvəskar Zayeçarska Okruzna Liqası
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midzor Kalna
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskarlar 2. Liqa FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
SC Bran
ACS Prejmer
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Rumıniya Liqa III Seriya 3
Dunărea Călarași
FC Agricola Borcea
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
ACS Halchiu
ACS Colțea 1920 Braşov II
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Konstanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Serbiya Həvəskar Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Qloqovac
FK Vinoraça
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. Liqa FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarayevo
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
SC Bran
ACS Prejmer
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Rumıniya Liqa III Seriya 2
AS Voința Limpeziș
ACS Viitorul Șuțești
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Rumıniya Həvəskar Liqa 5 Braşov
ACS Halchiu
ACS Colțea 1920 Braşov II
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Serbiya Həvəskar Medjuopštinska liga Sever
OFK Dragoševac
GFK Strelište Jagodina
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Serbiya Həvəskar Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Osaonica Bagrdan
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Serbiya Həvəskar Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Qloqovac
FK Vinoraça
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. Liqa FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarayevo
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/08
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. FBIH Liqası – Sürahi
HNK Çapljina
FK Turbina Jablanica
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/08
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskarlar 2. Liqa FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. Liqa FBIH – Centar
NK Bosna Visoko
FK Mošçanica Sarayevo
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. FBIH Liqası – Sürahi
HNK Kruşevo
NK Lyubushki
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. FBIH Liqası – Sürahi
NK Troglav 1918 Livno
HNK Brotnjo Čitluk
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. FBIH Liqası – Sürahi
HNK Çapljina
FK Turbina Jablanica
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
15:00
|
Bosniya və Herseqovina Həvəskar 2. FBIH Liqası – Sürahi
HNK Medjugorje
NK Kamešnica Podhum
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
15:00
|
Yunanıstan Həvəskar A2 EPS İlias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Yunanıstan Həvəskar A2 EPS İlias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Mureş
Farel Roteni kimi
AS Viitorul Delenii
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
15:00
|
Rumıniya Həvəskarlar Liqası 5 Mureş
Farel Roteni kimi
AS Viitorul Delenii
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
15:30
|
Xorvatiya Həvəskar 4. NL Središte Zaqreb – Podskupina A
NK Mladost Zabok
NK Zaqreb
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
16:00
|
Bolqarıstan Həvəskar Çetvarta liqası – OG Sofia
Nadejda Dobroslavtsi FK
FK Zenit Filipovtsi
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
17:00
|
Braziliya U20 Braziliya çempionatı
San Paulo U20
Palma ağacları U20
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
17:00
|
İsveç Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
17:00
|
İsveç Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/08
17:00
|
Almaniya Həvəskar Şlezviq-Holşteyn Liqası
TSB Flensburg
PSV Neumünster
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
17:00
|
İsveç Ettan, Norra
FBK Karlstad
United IK Nordic
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
17:00
|
Braziliya U20 Braziliya çempionatı
San Paulo U20
Palma ağacları U20
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
17:00
|
Danimarka Həvəskar Danmarksserien
Norresundby BK
Orhus Fremad 2
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
17:00
|
Almaniya Həvəskar Oberliqası Baden Vürtemberq
SV Oberachern
Offenburger FV
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
17:00
|
Almaniya Həvəskarlar Liqası Hessen Nord
SG Bronzell
CSC 03 Kassel
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
17:30
|
Türkiyə Türkiyə Kupası
Fatih Karagümrük
Trabzonspor
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/08
17:30
|
Cənubi Afrika Premyer Liqası
Orlando quldurları
Chippa United
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
17:30
|
Estoniya Eesti Karikas
FCI Levadia Tallinn
Viimsi JK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
18:00
|
İslandiya Urvalsdeild, Qadınlar
Breiðablik Kopavogur
Stjarnan
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
18:00
|
İslandiya Urvalsdeild, Qadınlar
Keflavik Qadınlar
Dəyər Reykjavik
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
18:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. OFV Liqası
FK Montlingen
Altstetten
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
18:00
|
İslandiya Urvalsdeild, Qadınlar
Keflavik Qadınlar
Dəyər Reykjavik
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
18:00
|
İslandiya Urvalsdeild, Qadınlar
Breiðablik Kopavogur
Stjarnan
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
18:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. OFV Liqası
FK Montlingen
Altstetten
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
18:00
|
İsveçrə Həvəskarlar 2. OFV Liqası
FK Montlingen
Altstetten
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/08
18:00
|
İslandiya Urvalsdeild, Qadınlar
FH Hafnarfjördur Qadınlar
Throttur Reykyavik
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
18:00
|
İslandiya Urvalsdeild, Qadınlar
Breiðablik Kopavogur
Stjarnan
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
18:00
|
İsveç Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
18:00
|
Braziliya U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nation
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
18:00
|
Braziliya U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nation
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/08
18:30
|
Braziliya Həvəskar U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceará U17
|
1.5 qoldan çox
|
05/08
18:30
|
Braziliya Həvəskar U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceará U17
|
2.5 qoldan çox
|
05/08
19:00
|
Gibraltar Futbol Liqası
FC Bruno's Magpies
Mançester 62
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
21:00
|
Çili Primera Divizionu, Qadınlar
Iquique'dən ayrılır
Antofagasta
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
23:00
|
ABŞ MLS Next Pro
Orlando Siti B
New York Red Bulls II
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
23:30
|
ABŞ MLS Next Pro
Crown Legacy FC
Yeni İngiltərə İnqilabı II
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/08
23:30
|
ABŞ MLS Next Pro
Atlanta United 2
Carolina Core FC
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/09
02:00
|
Cənubi Amerika KONMEBOL Libertadores
Millionaires
Bolivar
|
1.5 qoldan çox
|
05/09
02:00
|
Cənubi Amerika KONMEBOL Libertadores
Millionaires
Bolivar
|
Hər iki komanda qol vuracaq
|
05/09
02:00
|
ABŞ Milli Qadınlar Futbol Liqası
Reign F.C.
Kansas City Cərəyanı
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/09
02:00
|
Cənubi Amerika KONMEBOL Libertadores
Millionaires
Bolivar
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/09
12:00
|
İsveç Ettan, Norra
Friska Viljor FK
Assyriska FF
|
1.5 qoldan çox
|
05/09
12:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
1.5 qoldan çox
|
05/09
12:00
|
İsveç Divizion 2, Norra Götaland
Säffle SK
IK Kongahalla
|
1.5 qoldan çox
|
05/09
12:00
|
İsveç Ettan, Norra
Friska Viljor FK
Assyriska FF
|
2.5 qoldan çox
|
05/09
12:00
|
İsveç Divizion 2, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/09
12:00
|
İsveç Divizion 2, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/09
12:00
|
İngiltərə Həvəskar Peşəkar İnkişaf Liqası
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/09
13:00
|
İsveç Damallsvenskan
IF Brommapojkarna
Pite IF
|
2.5 qoldan çox
|
05/09
13:00
|
Yunanıstan Betsson Super Liqası 2
İlioupoli
Kalamata FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|
05/09
13:00
|
Yunanıstan Betsson Super Liqası 2
Afina Kallithea FK
Chania FK
|
0.5-dən çox qol – Birinci Yarım Qolları
|